Aktualitātes

Konkurss par Turcijas Zinātņu Akadēmijas (TUBA) balvu

Turcijas Zinātņu Akadēmija ir izsludinājusi konkursu trijās zinātņu jomās:

1) Fundamentālās un inženierzinātnes,

2) veselības un dzīvības zinātnes un

3) sociālās  un humanitārās zinātnes.

Katrā kategorijā tiek piešķirta viena balva, un viena no balvām tiek piešķirta zinātniekiem, kas saistīti ar Turciju; respektīvi tiem zinātniekiem, kas strādā un/vai studē Turcijā. 2020.gadā Turcijas jautājumiem veltītā balva tiks pasniegta fundamentālajās un inženierzinātnēs.

Nominantus katrā kategorijā vērtē balvu Turcijas ZA izveidota balvu komisija. Turcijas Zinātņu akadēmijas balva ir apmēram 30 000 ASV dolāru. Plašāka informācija par konkursu: http://www.tuba.gov.tr/en/tuba-awards/tuba-academy-prizes

Tā kā pieteikšanās TUBA balvas konkursam ir līdz 19.jūnijam un Latvijas zinātnieku pieteikumus iesniedz LZA, lūgums sūtīt pieteikumu uz Latvijas Zinātņu akadēmiju līdz š.g. 14.jūnijam, lai varētu atbilstoši noformēt Jūsu pieteikumu kā LZA nomināciju. Pieteikumā lūdzu norādiet izvirzīšanas pamatojumu, pilnu CV un aizpildītu nominācijas veidlapu. Nominācijas veidlapa atrodama Pielikumā. Sagatavotos dokumentus lūdzu sūtīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")