Starptautiskā Sadarbība

COVID-19 saistītie jautājumi no IAP dalībvalstu akadēmijām un reģionālajiem tīkliem

COVID-19 saistītie jautājumi no IAP dalībvalstu akadēmijām un reģionālajiem tīkliem

Kopš COVID-19 pandēmijas sākuma akadēmijas visā pasaulē ir smagi strādājušas, lai sniegtu uz pierādījumiem balstītas zinātniskas konsultācijas valdībām un citām ieinteresētajām personām par vīrusa izplatības gaitu. Tomēr ne visām akadēmijām var būt piekļuve visai informācijai, kas nepieciešama cīņā pret vīrusu. Tāpēc Globālais zinātņu akadēmiju tīkls (IAP) izveidoja savu COVID-19 ekspertu grupu: eksperti, kuru sastāvā ir locekļi no dažādiem reģioniem un kuriem ir daudzveidīga pieredze, un kuru uzdevums ir atbildēt uz jautājumiem un palīdzēt risināt pandēmijas laikā radušos jautājumus - neatkarīgi no tā, vai tas attiecas uz epidemioloģiju un viroloģiju, sabiedrības veselību, sociālajām zinātnēm, datu analīzi vai jebkuru citu jomu.

* Kā palielināt sabiedrības izpratni par neefektīviem un kaitīgiem ārstēšanas veidiem COVID19 izraisītajām slimībām iedzīvotāju vidū?
* Ko Āfrikas zinātnieki var darīt, lai veicinātu izpratni par zinātniskajiem sasniegumiem valstī? Kā zinātņu akadēmijas Āfrikā var atbalstīt šos zinātnes sasniegumus?

Šie ir tikai daži no līdz šim saņemtajiem jautājumiem, kas ir IAP ekspertu rīcībā.

IAP COVID-19 ekspertu grupa ir šeit, lai palīdzētu, un aicina iesūtīt visus interesējošos jautājumus, izmantojot tiešsaistes veidlapu šajā vietnē . 

We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")