Akadēmijas locekļi

Īstenie locekļi

Latvijas ZA īstenie locekļi 04-08-2020

Ambainis Andris (informātika), FTZN. Latvijas Universitāte (LU)

Andersons Bruno (materiālzinātnes), ĶBMZN un LMZN. Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūts

Andrejevs Georgs (medicīna), ĶBMZN. Latvijas Zinātņu akadēmija

Alnis Jānis (fizika), FTZN. LU Atomfizikas un spektroskopijas institūts

Auziņš Mārcis (fizika), FTZN. Latvijas Universitāte

Barševskis Arvīds (bioloģija), ĶBMZN. Daugavpils Universitāte

Bārzdiņš Jānis (informātika), FTZN. LU Matemātikas un informātikas institūts

Bērziņš Valdis (vēsture), HSZN. LU Latvijas vēstures institūts

Biļinskis Ivars (informātika), FTZN. Elektronikas un datorzinātņu institūts

Blūms Elmārs (fizika), FTZN. LU Fizikas institūts

Bojārs Juris (tiesību zinātnes), HSZN. Latvijas Universitāte

Buiķis Andris (matemātika), FTZN. LU Matemātikas un informātikas institūts

Burima Maija (literatūrzinātne), HSZN. LU Literatūras, folkloras un mākslas institūts

Caune Andris (arheoloģija), HSZN. Latvijas Zinātņu akadēmija

Cēbers Andrejs (fizika), FTZN. LU Fizikas institūts

Cimdiņa Ausma (literatūrzinātne), HSZN. LU Humanitāro zinātņu fakultāte

Cimdiņš Pēteris (ekoloģija), ĶBMZN. Latvijas Zinātņu akadēmija

Cimermanis Saulvedis (etnoloģija), HSZN. LU Latvijas vēstures institūts

Dambrova Maija (farmācija), ĶBMZN. Latvijas Organiskās sintēzes institūts

Dehtjars Jurijs (fizika), FTZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Druviete Ina (valodniecība), HSZN. Latvijas Universitāte

Duburs Gunārs (ķīmija), ĶBMZN. Latvijas Organiskās sintēzes institūts

Dumbrājs Oļģerts (fizika), FTZN. LU Cietvielu fizikas institūts

Erts Donāts (fizika), FTZN. LU Ķīmiskās fizikas institūts

Ērenpreisa Jekaterina (bioloģija), ĶBMZN. Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centrs

Ērglis Andrejs (medicīna), ĶBMZN. Latvijas Zinātņu akadēmija, LU Kardioloģijas institūts

Feldmanis Inesis (vēsture), HSZN. Latvijas Universitāte

Ferbers Ruvins (fizika), FTZN. Latvijas Universitāte

Gailītis Agris (fizika), FTZN. LU Fizikas institūts

Gaitnieks Tālis (mežzinātne), LMZN. LV Mežzinātnes institūts "Silava"

Gardovska Dace (medicīna), ĶBMZN. Rīgas Stradiņa universitāte

Gardovskis Jānis (medicīna), ĶBMZN. Rīgas Stradiņa universitāte

Grabis Jānis (materiālzinātnes), ĶBMZN. RTU Neorganiskās ķīmijas institūts

Greitāns Modris (informātika), FTZN. Elektronikas un datorzinātņu institūts

Grēns Elmārs (bioloģija), ĶBMZN. Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centrs

Grudule Māra (literatūrzinātne), HSZN. Latvijas Universitāte

Grundspeņķis Jānis (informātika), FTZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Hausmanis Viktors (literatūrzinātne), HSZN. LU Literatūras, folkloras un mākslas institūts

Ivbulis Viktors (literatūrzinātne), HSZN. Latvijas Zinātņu akadēmija

Jansone Ilga (valodniecība), HSZN. LU Latviešu valodas institūts

Jaudzems Kristaps (ķīmija), ĶBMZN. Latvijas Organiskās sintēzes institūts

Jēkabsons Ēriks (vēsture), HSZN. Latvijas Universitāte

Jirgensons Aigars (ķīmija), ĶBMZN. Latvijas Organiskās sintēzes institūts

Juhna Tālis (inženierzinātne), FTZN. RTU Būvzinātnes centra Ūdens pētniecības zinātniskā laboratorija

Jundzis Tālavs (politoloģija), HSZN. LZA Baltijas stratēģisko pētījumu centrs

Kalnačs Benedikts (literatūrzinātne), HSZN. LU Literatūras, folkloras un mākslas institūts

Kalnbērzs Viktors (medicīna), ĶBMZN. Latvijas Zinātņu akadēmija

Kalniņš Arnis (ekonomika), HSZN un LMZN. Latvijas Zinātņu akadēmija

Kalniņš Mārtiņš (ķīmija), ĶBMZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Kalviņš Ivars (ķīmija), ĶBMZN. Latvijas Organiskās sintēzes institūts

Kampars Valdis (ķīmija), ĶBMZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Karnīte Raita (ekonomika), HSZN. Latvijas Zinātņu akadēmija, SIA "EPC"

Kaufmane Edīte (lauksaimniecības zinātnes), LMZN. Dārzkopības institūts, Latvijas Lauksaimniecības universitāte

Kārkliņš Aldis (lauksaimniecības zinātnes), LMZN. Latvijas Lauksaimniecības universitāte

Kloviņš Jānis (bioloģija), ĶBMZN. Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centrs

Kluša Vija (medicīna), ĶBMZN. Latvijas Universitāte

Kļaviņš Māris (vides zinātnes), ĶBMZN. Latvijas Universitāte

Knite Māris (fizika), FTZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Kokars Valdis (ķīmija), ĶBMZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Kotomins Jevgeņijs (fizika), FTZN. LU Cietvielu fizikas institūts

Krasņikovs Andrejs (mehānika), FTZN. Latvijas Zinātņu akadēmija, Rīgas Tehniskā universitāte

Krastiņš Jānis (arhitektūra), HSZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Krastiņš Oļģerts (ekonomika), HSZN un LMZN. Latvijas Zinātņu akadēmija

Krūmiņš Andris (fizika), FTZN. LU Cietvielu fizikas institūts

Krūmiņš Juris (demogrāfija), HSZN. Latvijas Universitāte

Kuzmins Aleksejs (fizika), FTZN. LU Cietvielu fizikas institūts

Kūle Maija (filozofija), HSZN. LU Filozofijas un socioloģijas institūts

Kupče Ēriks (ķīmija), ĶBMZN.

Kursīte-Pakule Janīna (literatūrzinātne), HSZN. Latvijas Universitāte

Lācis Ivars (fizika), FTZN. LU Fizikas un matemātikas fakultāte

Lavendelis Egons (mehānika), FTZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Leja Mārcis (medicīna), ĶBMZN. LU Klīniskās un profilaktiskās medicīnas institūts

Lejniece Sandra (medicīna), ĶBMZN. Rīgas Stradiņa universitāte

Lejnieks Aivars (medicīna), ĶBMZN. Rīgas Stradiņa universitāte

Lielausis Oļģerts (fizika), FTZN. LU Fizikas institūts

Liepiņš Edgars (farmācija), ĶBMZN. Latvijas Organiskās sintēzes institūts

Liepiņš Edvards (ķīmija), ĶBMZN. Latvijas Organiskās sintēzes institūts

Linē Aija (bioloģija), ĶBMZN. Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centrs

Markus Dace (valodniecība), HSZN. Liepājas Universitāte

Matīss Imants (mehānika), FTZN. LZA Sertifikācijas centrs

Merkurjevs Jurijs (informātika), FTZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Millers Tālis (ķīmija), ĶBMZN. Latvijas Zinātņu akadēmija

Muceniece Ruta (medicīna), ĶBMZN. Latvijas Universitāte

Muižnieks Indriķis (bioloģija), ĶBMZN. Latvijas Universitāte

Muktupāvels Valdis (folkloristika), HSZN. Latvijas Universitāte

Murovska Modra (medicīna), ĶBMZN. RSU A.Kirhenšteina Mikrobioloģijas un virusoloģijas institūts

Ose Ieva (arheoloģija), HSZN. LU Latvijas vēstures institūts

Ozols Andris (fizika), FTZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Pētersons Aigars (medicīna), ĶBMZN. Rīgas Stradiņa universitāte

Pilvere Irina (ekonomika), LMZN. Latvijas Lauksaimniecības universitāte

Pīrāgs Valdis (medicīna), ĶBMZN. Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas Internās medicīnas klīnika

Počs Remigijs (ekonomika), HSZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Priedkalns Jānis (medicīna), ĶBMZN. Latvijas Zinātņu akadēmija

Purāns Juris (fizika), FTZN. LU Cietvielu fizikas institūts

Rašals Īzaks (bioloģija), ĶBMZN un LMZN. LU Bioloģijas institūts

Ribickis Leonīds (enerģētika), FTZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Rikards Rolands (mehānika), FTZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Rivža Baiba (ekonomika), LMZN un HSZN. Latvijas Zinātņu akadēmija, Latvijas Lauksaimniecības universitāte

Rogulis Uldis (fizika), FTZN. Latvijas Universitāte, LU Cietvielu fizikas institūts

Rozentāls Rafails (medicīna), ĶBMZN. P. Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca

Rutkis Mārtiņš (fizika), FTZN. LU Cietvielu fizikas institūts

Siliņš Andrejs (fizika), FTZN. Latvijas Zinātņu akadēmija

Sjakste Nikolajs (bioloģija), ĶBMZN. Latvijas Universitāte

Skuja Linards (fizika), FTZN. LU Cietvielu fizikas institūts

Spārītis Ojārs (mākslas zinātnes), HSZN. Latvijas Zinātņu akadēmija, Latvijas Mākslas akadēmija

Spīgulis Jānis (fizika), FTZN. Latvijas Zinātņu akadēmija, Latvijas Universitāte

Stranga Aivars (vēsture), HSZN. Latvijas Universitāte

Sūna Edgars (ķīmija), ĶBMZN. Latvijas Organiskās sintēzes institūts

Šipkovs Pēteris (enerģētika), FTZN. Fizikālās enerģētikas institūts

Šostaks Aleksandrs (matemātika), FTZN. LU Matemātikas un informātikas institūts

Šteinbuka Inna (ekonomika), HSZN. Latvijas Universitāte

Šternbergs Andris (fizika), FTZN. LU Cietvielu fizikas institūts

Šuvajevs Igors (filozofija), HSZN. LU Filozofijas un socioloģijas institūts

Švarcs Kurts (fizika), FTZN

Tāle Ivars (fizika), FTZN. LU Cietvielu fizikas institūts

Tārs Kaspars (bioloģija), ĶBMZN. Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centrs

Torgāns Kalvis (tiesību zinātnes), HSZN. Latvijas Universitāte

Trapencieris Pēteris (ķīmija), ĶBMZN. Latvijas Zinātņu akadēmija, Latvijas Organiskās sintēzes institūts

Turks Māris (ķīmija), ĶBMZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Urtāns Juris Tālivaldis (kultūras vēsture), HSZN. Latvijas Kultūras akadēmija

Valters Raimonds (ķīmija), ĶBMZN. Latvijas Zinātņu akadēmija, Rīgas Tehniskā universitāte

Vāvere Vera (literatūrzinātne), HSZN. Latvijas Zinātņu akadēmija

Vederņikovs Nikolajs (ķīmija), ĶBMZN un LMZN. Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūts

Veinbergs Grigorijs (ķīmija), ĶBMZN. Latvijas Organiskās sintēzes institūts

Veisbergs Andrejs (valodniecība), HSZN. Latvijas Universitāte

Vīķe-Freiberga Vaira (psiholoģija, folkloristika), HSZN.

Volkolākovs Jānis (medicīna), ĶBMZN. Latvijas Zinātņu akadēmija

Zariņa Gunita (vēsture), HSZN. LU Latvijas vēstures institūts

Zeltiņš Andris (bioloģija), ĶBMZN. Biomedicīnas pētījumu un studiju centrs

Zemītis Guntis (vēsture), HSZN. LU Latvijas vēstures institūts

Zicmanis Andris (ķīmija), ĶBMZN. Latvijas Universitāte

Zilgalvis Jānis (māksla), HSZN. Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcija

Zvidriņš Pēteris (ekonomika), HSZN. Latvijas Universitāte

Žūriņš Aivars (mežzinātnes), LMZN. Latvijas Valsts koksnes ķīmijas institūts

Goda locekļi

Latvijas ZA goda locekļi 7-08-2020

Asaris Gunārs (arhitektūra), HSZN.

Baltiņš Māris (valodniecība), HSZN.

Bels Alberts (literatūra), HSZN.

Bērziņš Uldis (literatūra), HSZN.

Brauns Mārtiņš (māksla), HSZN.

Dobrovenskis Roalds (literatūra), HSZN.

Dumpe Arta (māksla), LMZN.

Dumpis Uldis (māksla), HSZN.

Einfelde Maija (māksla), HSZN.

Gailītis Guntis (māksla), HSZN.

Godiņš Guntars (literatūra), HSZN.

Hermanis Alvis (māksla), HSZN.

Īvāns Dainis (literatūra), HSZN.

Jākobsons Valdis (ekonomika), HSZN.

Jurkāne Anna (vēsture), HSZN.

Kalniņš Imants (māksla), HSZN.

Keggi Kristaps Juris (medicīna), ĶBMZN.

Klotiņš Arnolds Laimonis (mākslas zinātnes), HSZN.

Kļaviņš Eduards (mākslas zinātnes), HSZN.

Krēmers Gidons (māksla), HSZN.

Krollis Gunārs (māksla), HSZN.

Kronbergs Andris (arhitektūra), HSZN.

Lancmanis Imants (mākslas vēsture), HSZN.

Lāce Māra (mākslas zinātnes), HSZN.

Maskats Arturs (māksla), HSZN.

Mašnovskis Vitolds (kultūras vēsture), HSZN.

Nagobads-Ābola Aina (politoloģija), HSZN.

Naumovs Aleksejs (māksla), HSZN.

Nelsons Andris (māksla), HSZN.

Osis Jānis (informātika), FTZN.

Osis Jānis Andris (māksla), HSZN.

Pauls Raimonds (māksla), HSZN.

Peters Jānis (literatūra), HSZN.

Pētersone Karina (kultūras vēsture), HSZN.

Rokpelnis Jānis (literatūra), HSZN.

Rubenis Juris (teoloģija), HSZN.

Rūmnieks Valdis (literatūra), HSZN.

Sirmais Māris (māksla), HSZN.

Skujenieks Knuts (literatūra), HSZN.

Skujiņš Zigmunds (literatūra), HSZN.

Stankevičs Zbigņevs (teoloģija), HSZN.

Streičs Jānis (māksla), HSZN.

Strupulis Jānis (māksla), HSZN.

Tetereva Ināra, HSZN.

Vārpa Andris (māksla), HSZN.

Vasks Pēteris (māksla), HSZN.

Vilks Andris (bibliotēku/informācijas zinātnes), HSZN.

Vītols Vilis (inženierzinātnes), FTZN.

Zālīte Māra (literatūra), HSZN.

Zemzaris Uldis (māksla), HSZN.

Zeltiņš Namejs (enerģētika), FTZN.

Žīgure Anna (literatūra), HSZN.

Ārzemju locekļi

Andronovs Aleksejs (Aleksey Andronov) (valodniecība), Krievija, HSZN.

Angermanis Norberts (Norbert Angermann) (vēsture), Vācija, HSZN.

Balabkins Nikolajs (ekonomika), ASV, HSZN.

Banis Juris (Jūras Banys) (fizika), Lietuva, FTZN.

Biankoni Antonio (Bianconi Antonio) (fizika), Itālija, FTZN.

Blumberga Renāte (etnoloģija), Somija, HSZN.

Bojarevičs Valdis (fizika), Apvienotā Karaliste, FTZN.

Bojārs Nikodēms (Nicodemus E. Boyer) (ķīmija), ASV, ĶBMZN.

Bolšaitis Pēteris (ķīmija), ĶBMZN.

Bonda Dzintra (valodniecība), ASV, HSZN.

Brančs Maikls (Michael Branch) (valodniecība), Apvienotā Karaliste, HSZN.

Branovers Hermanis (Herman Branover) ( fizika), ASV, FTZN.

Brasārs Žils (Gilles Brassard) (informātika), Kanāda, FTZN.

Brāzma Alvis (informātika), Apvienotā Karaliste, FTZN.

Bunkše Edmunds Valdemārs (humanitārā ģeogrāfija), ASV, ĶBMZN.

Čiegis Raimonds (Raimondas Čiegis) (matemātika), Lietuva, FTZN.

Dabkevičs Zenons (Zenonas Dabkevičius) (lauksaimniecības zinātnes), Lietuva, LMZN.

Daugulis Andrejs (Andrew Daugulis) (biotehnoloģija), Kanāda, ĶBMZN.

Daugulis Olafs (ķīmija), ASV, ĶBMZN.

Dini Pjetro Umberto (valodniecība), Itālija, HSZN.

Draviņš Dainis (astronomija), Zviedrija, FTZN.

Dreifelds Juris (politoloģija), Kanāda, HSZN.

Džuliani Alesandro (Alessandro Giuliani) (bioloģija), Itālija, ĶBMZN.

Egidijs Tills fon (Till von Egidy) (fizika), Vācija, FTZN.

Engelbrehts Jiri (Jüri Engelbrecht) (mehānika), Igaunija, FTZN.

Evarestovs Roberts (fizika), Krievija, FTZN.

Ezergailis Andrievs (vēsture), ASV, HSZN.

Fejs Oskars (Oscar Faix) (meža zinātnes), Vācija, LMZN.

Fennels Trevors (Trevor Fennell) (valodniecība), Austrālija, HSZN.

Gamkrelidze (Thomas V.) Tomass (valodniecība), Gruzija, HSZN.

Gevorgjans Vladimirs (Vladimir Gevorgyan) (ķīmija), ASV, ĶBMZN.

Gusakovs Vladimirs (ekonomika), Baltkrievija, LMZN.

Hartmanis Juris (informātika), ASV, FTZN.

Hartmanis Māris (bioloģija), Zviedrija, ĶBMZN.

Hauzens Haralds cur (Harald zur Hausen) (medicīna), Vācija, ĶBMZN.

Hollo Erki Johanness (Erkki Johannes Hollo) (tiesību zinātnes), Somija, HSZN.

Janmeijs Pauls (Paul Albert Janmey) (fizikālā ķīmija), ASV, FTZN.

Juodka Benedikts (Benediktas Juodka) ( ķīmija), Lietuva, ĶBMZN.

Kalniņš Vitauts (bioloģija), Kanāda, ĶBMZN.

Kirms Marko (Marco Kirm) (fizika), Igaunija, FTZN.

Klasens Meinhards (Meinhard Classen) (medicīna), Vācija, ĶBMZN.

Kļaviņš Jānis (medicīna), ASV, ĶBMZN.

Krēsliņš Jānis (bibliogrāfija), ASV, HSZN.

Kristensens Nils (Niels Egede Christensen) (fizika), Dānija, FTZN.

Kukļa Maija (fizika), ASV, FTZN.

Kuksis Arnis (ķīmija), Kanāda, ĶBMZN.

Kundziņa Ruta (medicīna), ASV, ĶBMZN.

Leikola Anto (zinātnes vēsture), Somija, HSZN.

Lovkis Zenons (inženierzinātne), Baltkrievija, FTZN.

Melngailis Ivars (fizika), ASV, FTZN.

Melngailis Jānis (fizika), ASV, FTZN.

Metuzāle-Kangere Baiba (valodniecība), HSZN.

Mihališina Monika (Monika Michaliszyn) (lingvistika), Polija, HSZN.

Mihaļskis Sergiušs (mākslas zinātne), Vācija, HSZN.

Moro Renē (René Moreau) (mehānika), Francija, FTZN.

Muižniece Lalita (literatūrzinātne), ASV, HSZN.

Nollendorfs Valters (literatūrzinātne), HSZN.

Oberlenders Ervins (Erwin Oberländer) (vēsture), Vācija, HSZN.

Otings Gotfrīds (Gottfried Otting) (bioloģija, biofizika), Austrālija, ĶBMZN.

Ozoliņš Jānis (John) Tālivaldis (filozofija), Austrālija, HSZN.

Ozoliņš Oskars (inženierzinātnes), Zviedrija. FTZN.

Padegs Andris (informātika), ASV, FTZN.

Pajuzalu Karls (Karl Pajusalu) (valodniecība), Igaunija, HSZN.

Pālzovs Anderss (ekonomika), Zviedrija, HSZN.

Pistolkorss Gerts fon (Gert von Pistohlkors) (vēsture), Vācija, HSZN.

Plakans Andrejs (vēsture), ASV, HSZN.

Razums Valdemars (Valdemaras Razumas) (ķīmija), Lietuva, ĶBMZN.

Reihmane Elza (Elsa Reichmanis) (materiālzinātnes), ASV, ĶBMZN.

Rozners Ēriks (ķīmija), ASV, ĶBMZN.

Simons Žaks (Jacques Simon) (fizika), Francija, FTZN.

Sniečkus Viktors Aļģirds (Victoras Algirdas Snieckus) (ķīmija), Kanāda, ĶBMZN.

Solovjovs Jurijs (Jurij Solovjov) (zinātnes vēsture), Krievija, ĶBMZN.

Somere Tarmo (Tarmo Soomere) (matemātika), Igaunija, FTZN.

Stradiņš Pauls (fizika), ASV, FTZN.

Streips Uldis (bioloģija), ASV, ĶBMZN.

Stundža Bonifācijs (Bonifacas Stundžia) (valodniecība), Lietuva, HSZN.

Svenne Juris Pēteris (fizika), Kanāda, FTZN.

Šilde-Kārkliņa Rasma (politoloģija), ASV, HSZN.

Šļugers Aleksandrs (fizika), Apvienotā Karaliste, FTZN.

Štolls Pāvels (Pavel Štoll) (valodniecība), Čehija, HSZN.

Tarvels Enns (Enn Tarvel) (vēsture), Igaunija, HSZN.

Tesaržova Jana (Jana Tesařová) (literatūrzinātne), Slovākija, HSZN.

Ungers Felikss (Felix Unger) (medicīna), Austrija, ĶBMZN.

Upatnieks Juris (fizika), ASV, FTZN.

Vaba Lembits (Lembit Vaba) (valodniecība), Igaunija, HSZN.

Vārna Jānis (mehānika), Zviedrija, FTZN.

Vikbergs Jarls (Jarl Wikberg) (medicīna un farmakoloģija), Zviedrija, ĶBMZN.

Villemss Rihards (Richard Villems) (biofizika), Igaunija, ĶBMZN.

Vinklers Eberhards (Eberhard Winkler) (vēsture), Vācija, HSZN.

Vītrihs Kurts (Kurt Wüthrich) (biofizika), Šveice, ĶBMZN.

Zariņš Bertrams (medicīna), ASV, ĶBMZN.

Zariņš Kristaps (medicīna), ASV, ĶBMZN.

Žuka Regīna (ķīmija), Izraēla, ĶBMZN.

KORESPONDĒTĀJLOCEKĻI

Ābele Edgars (ķīmija), ĶBMZN. Latvijas Organiskās sintēzes institūts

Ābele Kristiāna (mākslas vēsture), HSZN. LMA Mākslas vēstures institūts

Ābele Māris (astronomija), FTZN. LU Astronomijas institūts

Aksiks Igors (medicīna), ĶBMZN. Latvijas Universitāte

Alsiņa Ina (lauksaimniecības zinātne), LMZN. Latvijas Lauksaimniecības universitāte

Andžāns Agnis (matemātika), FTZN. Latvijas Universitāte

Arnicāns Guntis (informātika), FTZN. LU Datorikas fakultāte

Arsenjans Pāvels (ķīmija), ĶBMZN. Latvijas Organiskās sintēzes institūts

Austers Ivars (psiholoģija), HSZN. Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte

Auziņš Jānis (mehānika), FTZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Balodis Ringolds (tiesību zinātnes), HSZN. Latvijas Universitāte

Bankina Biruta (lauksaimniecības zinātnes), LMZN. Latvijas Lauksaimniecības universitāte

Barkanovs Jevgeņijs (mehānika), FTZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Bārzdiņš Guntis (informātika), FTZN. LU Matemātikas un informātikas institūts

Beļakovs Sergejs (ķīmija), ĶBMZN. Latvijas Organiskās sintēzes institūts

Bērsons Imants (fizika), FTZN. Latvijas Universitāte

Bērziņš Aivars (veterinārmedicīna), LMZN. Institūts „BIOR"

Bērziņš Gundars (ekonomika), HSZN. Latvijas Universitāte

Birģele Edīte (lauksaimniecības zinātnes), ĶBMZN un LMZN. Latvijas Lauksaimniecības universitāte

Borzovs Juris (informātika), FTZN. Latvijas Universitāte

Bušmane Brigita (valodniecība), HSZN. LU Latviešu valodas institūts

Cābulis Uģis (mežzinātnes), LMZN. Latvijas Valsts Koksnes ķīmijas institūts

Ciproviča Inga (lauksaimniecības zinātnes), LMZN. Latvijas Lauksaimniecības universitāte

Čate Andris (mehānika), FTZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Čerāns Kārlis (informātika), FTZN. LU Matemātikas un informātikas institūts

Daija Pauls (literatūrzinātne), HSZN. LU Literatūras, folkloras un mākslas institūts

Daukste-Silasproģe Inguna (literatūrzinātne), HSZN. LU Literatūras, folkloras un mākslas institūts

Didenko Konstantīns (ekonomika), HSZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Dižbite Tatjana (mežzinātnes), LMZN. Latvijas Valsts Koksnes ķīmijas institūts

Eberhards Guntis (ģeogrāfija), ĶBMZN. Latvijas Universitāte

Eglīte Pārsla (demogrāfija), HSZN. Latvijas Zinātņu akadēmija

Eglītis Roberts (fizika), FTZN. LU Cietvielu fizikas institūts

Ferdats Andris (medicīna), ĶBMZN. Latvijas Zinātņu akadēmija

Gaile Zinta (lauksaimniecības zinātnes), LMZN. Latvijas Lauksaimniecības universitāte

Ginters Egils (informātika), FTZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Grabis Jānis (informātika), FTZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Grāvītis Jānis (materiālzinātne), ĶBMZN. Latvijas Valsts Koksnes ķīmijas institūts

Grīnberga Līga (materiālzinātne), FTZN. LU Cietvielu fizikas institūts

Ikstens Jānis (politoloģija), HSZN. Latvijas Universitāte

Ījabs Ivars (politoloģija), HSZN. Latvijas Universitāte

Jansons Āris (mežzinātnes), LMZN. Latvijas Valsts mežzinātnes institūts "Silava"

Joļins Jevgeņijs (fizika), FTZN.

Jure Māra (ķīmija), ĶBMZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Kabaškins Igors (informātika), FTZN. Transporta un sakaru institūts

Kalnenieks Uldis (bioloģija), ĶBMZN. LU Mikrobioloģijas un biotehnoloģijas institūts

Kalniņš Audris (informātika), FTZN. LU Matemātikas un informātikas institūts

Kasjanovs Vladimirs (mehānika), FTZN. Rīgas Stradiņa universitāte; Rīgas Tehniskā universitāte

Kaščejevs Vjačeslavs (fizika), FTZN. Latvijas Universitāte

Kauss Valerjans (ķīmija), ĶBMZN. Latvijas Organiskās sintēzes institūts

Kārkliņa Daina (lauksaimniecības zinātnes), LMZN. Latvijas Lauksaimniecības universitāte

Koķe Tatjana (pedagoģija), HSZN. Rīgas Stradiņa universitāte

Konrāde Ilze (medicīna), ĶBMZN. Rīgas Stradiņa universitāte

Koroļeva Ilze (socioloģija), HSZN. LU Filozofijas un socioloģijas institūts

Kozlovska Tatjana (bioloģija), ĶBMZN. Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centrs

Krauze Aivars (ķīmija), ĶBMZN. Latvijas Organiskās sintēzes institūts

Krēsliņš Andris (enerģētika), FTZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Krieviņš Dainis (medicīna), ĶBMZN. P. Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca, Latvijas Universitāte

Krišjāne Zaiga (ģeogrāfija), ĶBMZN. Latvijas Universitāte

Krūmiņa-Koņkova Solveiga (reliģiju zinātne), HSZN. LU Filozofijas un socioloģijas institūts

Ķince Tatjana (pārtikas zinātne), LMZN. Latvijas Lauksaimniecības universitāte

Laime Sandis (folkloristika), HSZN. LU Literatūras, folkloras un mākslas institūts

Laganovska Guna (medicīna), ĶBMZN. RSU Oftalmoloģijas klīnika

Latkovskis Gustavs (medicīna), ĶBMZN. LU Kardioloģijas un reģeneratīvās medicīnas institūts

Laumane Benita (valodniecība), HSZN. Liepājas Universitātes Kurzemes Humanitārais institūts

Lazdiņš Andis (mežzinātne), LMZN. LVMI Silava

Lācis Gunārs (lauksaimniecības zinātne), LMZN. LLU APP "Dārzkopības institūts"

Liepa Imants (bioloģija), ĶBMZN un LMZN. Latvijas Lauksaimniecības universitāte

Loča Dagnija (materiālzinātne), FTZN. RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultāte, RTU Rūdolfa Cimdiņa Rīgas Biomateriālu inovāciju un attīstības centrs

Ločs Jānis (materiālzinātne),  ĶBMZN. Vispārīgās ķīmijas tehnoloģijas institūts

Loze Ilze Biruta (arheoloģija), HSZN. LU Latvijas vēstures institūts

Lukševičs Ervīns (ģeoloģija), ĶBMZN. Latvijas Universitāte

Maksimovs Roberts (mehānika), FTZN. LU Materiālu mehānikas institūts

Meikališa Ārija (tiesību zinātnes), HSZN. Latvijas Universitāte

Melecis Viesturs (bioloģija), ĶBMZN. LU Bioloģijas institūts

Melluma Aija (ekoloģija), ĶBMZN. Latvijas Zinātņu akadēmija

Miltiņš Alfrēds (medicīna), ĶBMZN. Latvijas Zinātņu akadēmija

Muižniece-Brasava Sandra (pārtikas tehnoloģija), LMZN. Latvijas Lauksaimniecības universitāte

Nazaruka Ērika (informātika), FTZN. RTU Datorzinātnes un informācijas tehnoloģijas fakultāte

Nikodemus Oļģerts (ģeogrāfija), ĶBMZN. Latvijas Universitāte

Nītiņa Daina (valodniecība), HSZN. Latvijas Zinātņu akadēmija

Osis Uldis (ekonomika), HSZN. SIA "Konsorts"

Pabriks Artis (politoloģija), HSZN. LR Aizsardzības ministrija

Paura Līga (lauksaimniecības zinātne), LMZN. LLU Informācijas tehnoloģiju fakultāte

Pilmane Māra (medicīna), ĶBMZN. Rīgas Stradiņa universitāte

Pjanova Dace (bioloģija), ĶBMZN. Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centrs

Plotniece Aiva (ķīmija), ĶBMZN. Latvijas Organiskās sintēzes institūts

Plotnieks Andris (tiesību zinātnes), HSZN. Latvijas Zinātņu akadēmija

Poriņš Jurģis (inženierzinātnes), FTZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Prikulis Juris (fizika), FTZN. Latvijas Universitāte

Pugovičs Osvalds (ķīmija), ĶBMZN. Latvijas Organiskās sintēzes institūts

Rapoports Aleksandrs (bioloģija), ĶBMZN. LU Mikrobioloģijas un biotehnoloģijas institūts

Reinfelds Andrejs (matemātika), FTZN. LU Matemātikas un informātikas institūts

Rēvalde Gita (fizika), FTZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Riekstiņa Una (bioloģija), ĶMBZN. LU Medicīnas fakultāte

Rostoks Nils (bioloģija), ĶBMZN. LU Bioloģijas fakultāte

Ručevskis Sandris (inženierzinātne), FTZN. RTU Būvniecības inženierzinātņu fakultāte, Materiālu un konstrukciju institūts

Rukliša Maija (bioloģija), ĶBMZN. LU Mikrobioloģijas un biotehnoloģijas institūts

Rumba-Rozenfelde Ingrīda (medicīna), ĶBMZN. Latvijas Universitāte

Ruņģis Dainis Edgars (mežzinātne), LMZN. Latvijas Valsts mežzinātnes institūts "Silava"

Sadirbajevs Felikss (matemātika), FTZN. LU Matemātikas un informātikas institūts

Salenieks Narimants (mehānika), FTZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Sauhats Antans Sauļus (enerģētika), FTZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Sauka Arnis (ekonomika), HSZN. Rīgas Ekonomikas augstskola

Segliņa Dalija (lauksaimniecības zinātnes), LMZN. Dārzkopības institūts, LLU

Skaģers Andrejs (medicīna), ĶBMZN. Rīgas Stradiņa universitāte

Skrabule Ilze (lauksaimniecības zinātnes), LMZN. Agroresursu un ekonomikas institūts, LLU.

Skujāns Juris (inženierzinātnes), LMZN. Latvijas Lauksaimniecības universitāte

Spriņģe Gunta (bioloģija), ĶBMZN. Latvijas Universitāte, LU Bioloģijas institūts

Stafecka Anna (valodniecība), HSZN. LU Latviešu valodas institūts

Stradiņš Pēteris (medicīna), ĶBMZN. Rīgas Stradiņa universitāte; P. Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca

Sukovskis Uldis (informātika), FTZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Šarakovskis Anatolijs (fizika), FTZN. LU Cietvielu fizikas institūts

Šutka Andris (materiālzinātne), FTZN. RTU Funkcionālo materiālu tehnoloģiju laboratorija

Tabuns Aivars (socioloģija), HSZN. Latvijas Universitāte

Tēraudkalns Valdis (reliģiju pētniecība), HSZN. Latvijas Universitāte

Tisenkopfs Tālis (socioloģija), HSZN. Latvijas Universitāte

Valdmanis Jānis (valodniecība), HSZN. LR IZM Latviešu valodas aģentūra

Valdovska Anda (veterinārmedicīna), LMZN. Latvijas Lauksaimniecības universitāte

Vasks Andrejs (arheoloģija), HSZN. Latvijas Universitāte

Vedins Ivans (filozofija), HSZN. Latvijas Zinātņu akadēmija

Videnieks Pēteris (informātika), FTZN. Latvijas Zinātņu akadēmija

Vikmanis Uldis (medicīna), ĶBMZN. Latvijas Universitāte

Vība Jānis (mehānika), FTZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Vīksna Juris (informātika), FTZN. LU Matemātikas un informātikas institūts

Vīksna Ludmila (medicīna), ĶBMZN. Rīgas Stradiņa universitāte

Začs Laimons (astronomija), FTZN. LU Fizikas un matemātikas fakultāte, LU Lāzeru centra Astrospektroskopijas laboratorija

Zālītis Pēteris (mežzinātnes), ĶBMZN un LMZN. Latvijas Valsts mežzinātnes institūts "Silava"

Zelčs Vitālijs (ģeoloģija), ĶBMZN. Latvijas Universitāte

Zemītis Aivars (matemātika), FTZN. Fraunhofer Institute for Industrial Mathematics

Zenkevičs Henriks (bioloģija), ĶBMZN. LU Bioloģijas institūts

Ziemele Ineta (tiesību zinātnes), HSZN. LR Satversmes tiesa

Zute Sanita (lauksaimniecības zinātne), LMZN. LLU Agroresursu un ekonomikas institūts

Zvejniece Līga (farmācija), ĶBMZN. Latvijas Organiskās sintēzes institūts

Žagars Juris (astronomija), FTZN. Ventspils Augstskola

Žileviča Aija (medicīna), ĶBMZN. Latvijas Universitāte

Goda doktori

Actiņš Andris (ķīmija), ĶBMZN. Latvijas Universitāte

Alberts Pēteris (medicīna), ĶBMZN. SIA Rigvir

Anderss Eduards (Edward Anders) (ķīmija), ĶBMZN. ASV

Apala Zigrīda (vēsture), HSZN. LU Latvijas vēstures institūts

Apinis Pēteris (medicīna), ĶBMZN. Latvijas Ārstu biedrība

Apsītis Romāns (tiesību zinātnes), HSZN. Latvija

Baumane Larisa (ķīmija), ĶBMZN. Latvijas Organiskās sintēzes institūts

Bērsons Ilgonis (literatūrzinātne), HSZN.

Bičevskis Jānis (informātika), FTZN. Latvijas Universitāte

Bizdēna Ērika (ķīmija), ĶBMZN. Rīgas Tehniskā universitāte

Bolis Jānis (tiesību zinātnes), HSZN. ASV

Cakuls Jānis (vēsture), HSZN. Rīgas Metropolijas Romas katoļu kūrija

Čilačava Rauls (literatūrzinātne), HSZN. Ukraina

Deksnis Eduards Bruno (fizika), FTZN. Latvija

Dišlere Inta (vēsture), HSZN. Tukuma muzeja Durbes pils

Dribins Leo (vēsture), HSZN. LU Filozofijas un socioloģijas institūts

Dripe Jānis (arhitektūra), HSZN. Latvija

Džavahišvili Nikolajs (Nikolai (Niko) Javakhishvili) (vēsture), HSZN. Ivane Javakhishvili Tbilisi State University, Gruzija

Eniņš Guntis (ģeogrāfija), ĶBMZN. ASF "Dabas retumu krātuve"

Freibergs Imants (informātika), FTZN. Latvija

Freimanis Astrīds (ģeoloģija), ĶBMZN. Latvija

Gavars Valdis (inženierzinātne), FTZN. Latvija

Grīnuma Gundega (literatūrzinātne), HSZN. LU Literatūras, folkloras un mākslas institūts

Grīslis Egils (filozofija), HSZN. Kanāda

Idriss Kamils (Kamil Idris) (intelektuālā īpašuma aizsardzība), FTZN. Sudāna

Jansons Jānis (fizika), FTZN. LU Cietvielu fizikas institūts

Joffe Benjamiņš (Benjamin Joffe) (fizika), FTZN. ASV

Kalnačs Jānis (mākslas vesture), HSZN. Vidzemes Augstskola

Kangeris Kārlis (vēsture), HSZN. Valsts Drošības komitejas Zinātniskās izpētes komisija

Karnītis Edvīns (informātika), FTZN. Latvija

Kastiļo-Alkarass Žoze Antonio (Jose Antonio Castilho-Alcaras) (fizika), FTZN. Instituto de Fisica Teorica Universidade Estadual Paulista, Brazīlija

Kaugars Ģirts (ķīmija), ĶBMZN. ASV

Klētnieks Jānis (inženierzinātnes), FTZN. Latvija

Kļaviņa Sarma (valodniecība), HSZN. Latvija

Kobajasi Jukio (Yukio Kobayashi) (farmācija), ĶBMZN. Japāna

Kocere Venta (literatūrzinātne), HSZN. LU Akadēmiskā bibliotēka

Kūlens Žaks (Jacques Koolen) (medicīna),  ĶBMZN. Catharina Hospital, Nīderlande

Lācis Aris (medicīna), ĶBMZN. Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Bērnu kardioloģijas un kardioķirurģijas klīnika

Lācis Romans (medicīna), ĶBMZN. P. Stradiņa Klīniskā universitātes slimnīca

Lagzdiņš Aivars (inženierzinātnes), FTZN. LU Materiālu mehānikas institūts

Lazda Paulis (vēsture), HSZN. University of Wisconsin-Eau Claire, ASV

Lejiņš Atis (politoloģija), HSZN. LR Saeima

Levits Egils (tiesību zinātnes), HSZN. LR Valsts prezidents

Ločmelis Ivars (vēsture), HSZN. LU Latvijas vēstures institūts

Lokenbahs Valdis (informātika), FTZN. Latvija

Loža Einārs (ķīmija), ĶBMZN. Latvija

Maiste Juhans (Juhan Maiste) (māksla), HSZN. University of Tartu, Igaunija

Metloks Džeks (Jack Matlock) (politoloģija), HSZN. Princeton University, ASV

Mihelberts Mikola (Mykolas Michelbertas) (vēsture), HSZN. Lietuva.

Mihna Jerži (Jerzy Michna) (enerģētika), FTZN. Vācija

Ozolanta Iveta (medicīna), ĶBMZN. Rīgas Stradiņa universitāte

Pildegovičs Pēteris (valodniecība), HSZN. Latvija

Pullats Raimo (Raimo Pullat) (vēsture), HSZN. Igaunija

Raipulis Jēkabs (bioloģija), ĶBMZN. Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmija

Rivža Pēteris (informātika), FTZN. Latvijas Lauksaimniecības universitāte

Rukšāns Jānis (bioloģija), ĶBMZN. Latvija

Ruperte Līga (pedagoģija), HSZN. ASV

Saltups Andris (medicīna), ĶBMZN. Cabrini Medical Centre, Austrālija

Simkhovičs Boriss (Boris Simkhovich) (medicīna), ĶBMZN. University of Southern California, ASV

Slava Laima (mākslas vesture), HSZN. Izdevniecība "Neputns", Latvija

Strīķis Voldemārs (lauksaimniecība), ĶBMZN un LMZN. Latvijas Lauksaimniecības universitāte

Šmite Edvarda (mākslas vēsture), HSZN. Latvija

Štifts Agnis (medicīna), ĶBMZN. Latvija

Tūters Kaspars (medicīna), ĶBMZN. University of Toronto, Kanāda

Urtāne Ilga (medicīna), ĶBMZN, RSU Zobārstniecības fakultāte

Vanaga Lilita (vēsture), HSZN. LU Latvijas vēstures institūts

Vasiļjevs Andrejs (informātika), FTZN. SIA "Tilde"

Vestermanis Marģers (vēsture), HSZN. Muzejs "Ebreji Latvijā"

Vētra Jānis (medicīna), ĶBMZN. Rīgas Stradiņa universitāte

Vīksna Mārīte (Māra) (folkloristika), HSZN. LU Literatūras, folkloras un mākslas institūts

Villerušs Valdis (mākslas zinātnes), HSZN. Latvijas Mākslas akadēmija

Vītiņš Māris (informātika), FTZN. Latvijas Universitāte

Volkova Līvija (literatūrzinātne), HSZN. Latvija

Žīgurs Āris (enerģētika), FTZN. AS "Latvenergo"