LMZN

LAUKA IZMĒĢINĀJUMU UN LABORATORIJU SKATES 2021

Latvijas Zinātņu akadēmijas Lauksaimniecības un meža zinātņu nodaļa sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmiju organizē Lauka izmēģinājumu un laboratoriju skates. 

Laika grafiks (pdf). 

30. jūlijs LLU Augu aizsardzības institūts AGRIHORTS

Lauka izmēģinājumu skate 30. jūlijā notika LLU Augu aizsardzības institūtā AGRIHORTS. Interesantus ziņojumus LLMZA, ZM pārstāvjiem un kolēģiem sniedza vadošie pētnieki un institūta doktoranti.

prezentacijavisivisi1

26. jūlijs Agroresursu un ekonomikas institūts (AREI ) Viļānos

Ikgadējā lauksaimniecības zinātnisko institūciju LLMZA, LZA LMZN un LLU organizētās un ZM atbalstītās skates ietvaros AREI (Agroresursu un ekonomikas institūta) darbība tika vērtēta arī Viļānu pētījumu centrā 26. jūlijā. Lauka skates dalībniekiem bija iespējams iepazīties ar Viļānu zinātnieku plašo pētījumu loku un darbību.

Foto: AREI Viļānu arhīvs.

Vilani

26. jūlijs LLU Tehniskā fakultāte

Notika ikgadējā LLMZA, LZA LMZN un DP (Direktoru padomes) organizētā, ZM atbalstītā lauka izmēģinājumu skate. Šoreiz Jelgavā par savu zinātnisko darbību atskaitījās ne tikai LLU Tehniskā fakultāte, bet arī Ulbrokas pētījumu centrs.

fakultateUlbroka petnieciba 

9. jūlijs BIOR

Ikgadējā LLMZA, LZA LMZN un LLU, kā arī DP (Direktoru padomes) organizētā zinātnisko Institūtu un Laboratoriju apskate 9. jūlijā notika BIOR. Paldies arī Zemkopības ministrijai par atbalstu. Daudz informācijas, viela pārdomām un diskusijām. Paldies BIOR kolektīvam par darbu. Sveicam BIOR direktoru Aivaru Bērziņu kā jauno LZA īsteno locekli!

DKBerzins Rivzadalibniekiprezentazcija

8. jūlijs LLU Zemkopības zinātniskais institūts Skrīveros

Vienā no karstākajām jūlija dienām LLMZA, LZA LMZN, LLU kā arī DP (Direktoru padome) kopā ar Zemkopības ministrijas pārstāvjiem viesojās lauka izmēģinājumu skatē LLU Zemkopības institūtā Skrīveros.

DKdalibniekivisi

2. jūlijs Agroresursu un ekonomikas institūts (AREI ) Stendē

Ikgadējās lauksaimniecības zinātnisko institūciju LLMZA, LZA LMZN un LLU organizētās un ZM atbalstītās skates ietvaros AREI (Agro resursu un ekonomikas institūta) darbība tika vērtēta tikai Stendes pētījumu centrā 2. jūlijā. Lauka skates dalībniekiem bija iespējams iepazīties ar Stendes zinātnieku plašo pētījumu loku un darbību.

DKAREIdalibniekigraudiprezentacijavisi

 

1. jūlijs LLU mācību un pētījumu saimniecība “Vecauce"

LLMZA, LZA LMZN, LLU kā arī DP (Direktoru padome) kopā ar Zemkopības ministrijas pārstāvjiem viesojās lauka izmēģinājumu skatē LLU mācību un pētījumu saimniecībā "Vecauce". Skates laikā tās dalībnieki tika iepazīstināti ar LLU mācību un pētījumu saimniecības "Vecauce" saimnieciskās darbības rezultātiem un attīstības perspektīvām.

pilsRivza Slokenbekaprezentacijavisidrons

 

30. jūnijs LLU Lauksaimniecības fakultāte

Pirmā lauka skate šogad notika 30. jūnijā LLU Lauksaimniecības fakultātes Augu un augsnes zinātņu institūtā. Lauka skates notiek katru gadu, tās organizē LLMZA, LZA LMZN ar Zemkopības ministrijas atbalstu, to laikā zinātniskās institūcijas informē par saviem sasniegumiem un prezentē pētījumu rezultātus.

dalibniekiAlsinaapskatevis

Foto: Dainis Lapiņš

 

Lasīts 1313 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")