LMZN

LZA un LLU projekta “reCOVery” uzdevumu izpildē

Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA) un Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) kā Latvijas Universitātes (LU) sadarbības partneri valsts pētījumu programmas (VPP) “Covid-19 krīzes mazināšanai” projektā “Ekonomiskais, politiskais un juridiskais ietvars Latvijas tautsaimniecības potenciāla saglabāšanai un konkurētspējas pieauguma veicināšanai pēc pandēmijas izraisītās krīzes – reCOVery-LV” aktīvi prezentē un apspriež rezultātus galasecinājumu un rekomendāciju veidošanai.

Janvārī un februārī LZA Lauksaimniecības un meža zinātņu nodaļas (LMZN) un Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijas (LLMZA) prezidija sēdēs ir noklausīti un apspriesti darba pakešu vadītāju profesoru Irinas Pilveres (pētniecības joma: vietējo pārtikas ķēžu pārstrukturizēšana un noturības stiprināšana krīzes un pēckrīzes laikā Latvijā) un Baibas Rivžas (strukturālās izmaiņas valsts ekonomikā) ziņojumi par projekta “reCOVery” uzdevumu izpildi. Savukārt LU 79. starptautiskajā konferencē projektam “reCOVery-LV” ir veltīta īpaša sesija 2021. gada 4. martā, notiek gatavošanās tai.

VPP  projekts  "reCOvery", akadēmiķe Baiba Rivža (pptx.)

Vietējās pārtikas ķēdes krīzes un pēckrīzes laikā Latvijā, Dr. oec. Irina Pilvere. LMZN un LLMZA prezidija kopsēde, LLU, 2021.gada 25.janvāris (pdf.)

Lasīts 1455 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")