LMZN

Piešķirtas Altum un Jelgavas valstspilsētas balvas

Piešķirtas Altum un Jelgavas valstspilsētas balvas

Attīstības finanšu institūcijas “Altum” balva tiek pasniegta jaunajiem zinātniekiem par ieguldījumu lauku attīstības zinātniskajos pētījumos un pētījumiem, kas veicina lauku attīstību, to modernizāciju, uzņēmējdarbību, efektīvu finanšu līdzekļu izmantošanu.

2023. gadad 20. decembrī "Altum" balva piešķirta absolventei LBTU Ekonomikas un attīstības fakultātes absolventei Inesei Skapstei par darbu "Jūras aļģu ekstrakta pielietošanas novērtējums bioloģiskajā lauksaimniecībā" (darba vadītāja profesore, Dr.oec. Aina Dobele).

Savukārt Jelgavas valstspilsētas domes, LLMZA un LBTU konkursa balva tiek pasniegta jaunajiem zinātniekiem, lai veicinātu Jelgavas pilsētas un Zemgales reģiona attīstību, atbalstītu zinātniskās izstrādnes un jaunatnes interesi par zinātni. Šo balvu 2023. gadā ieguva  akadēmiskā bakalaura studiju programmas "Ekonomika" absolvente Samanta Cielava par veikto noslēguma darbu "Digitālā transformācija kā Jelgavas valstspilsētas efektīvas darbības veicinātāja" (darba vadītājs asociētais profesors, Dr.oec. Kaspars Naglis-Liepa).

Avots: Sveiktas "Altum" un Jelgavas valstspilsētas domes konkursu balvu laureātes – Inese Skapste un Samanta Cielava, LBTU, 21.12.2023.

Altum balva Inese Skapste 2023   Samanta Cielava 2023

Lasīts 260 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")