LMZN

Iznācis pirmais NJF informatīvais biļetens

Ziemeļvalstu Lauksaimniecības zinātņu asociācija (Nordic Association of Agricultural Sciences - NJF) ir izdevusi pirmo informatīvo biļetenu. Biļetens tiks publicēts aptuveni piecas reizes gadā.

Biļetenā tiks apkopotas ziņas un informācija no Ziemeļvalstīm un Baltijas valstīm: plānotās, kā arī notikušās aktivitātes, aktualitātes, informācija par cilvēkiem, organizācijām un projektiem.

NJF valde ir uzsākusi īstenot jaunu asociācijas stratēģiju, akcentējot mērķi – NJF jākļūst par aktīvu platformu, kas nodrošina auglīgu sadarbību starp lauksaimniecības speciālistiem Ziemeļvalstīs un Baltijas valstīs.

2023. gada pavasarī par jauno NJF ģenerālsekretāri sāka strādāt Silvija Gaiani (Silvia Gaiani). Biļetenā viņa iepazīstina ar sevi un savu pētniecības jomu: ilgtspējīgas pārtikas sistēmas, pārtikas uzņēmējdarbība, inovācijas un lauku attīstība.

Biļetena sadaļā "Locekļi fokusā” (MEMBERS IN FOCUS) ir publicēta intervija ar akadēmiķi, profesori Baibu Rivžu, kura jau 25 gadus ir NJF locekle. Profesore pozitīvi raugās uz lauksaimniecības zinātnes un NJF nākotni: "Mums ir iespējas attīstīt sadarbību un veikt pētījumus, kas ir nozīmīgi globālai sabiedrībai un ieguldīt lauksaimniecības industrija attīstībā”.

NJF Newsletter 1/2023: https://nordicagriculture.eu/njf-newsletters/.

Par NJF: https://nordicagriculture.eu/ .

Lasīts 238 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")