LMZN

Starptautiskā zinātniskā konference REĢIONĀLĀS ATTĪSTĪBAS TENDENCES ES VALSTĪS 2023. GADĀ

Varšavas Dzīvības zinātņu universitāte (Warsaw University of Live Sciences) kopā ar Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāti (LBTU) un sadarbībā ar Latvijas Zinātņu akadēmiju (LZA), Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmiju (LLMZA) un Ziemeļvalstu Lauksaimniecības zinātnieku asociāciju (NJF Latvija) jau 9 gadu organizē starptautisku video konferenci REĢIONĀLĀS ATTĪSTĪBAS TENDENCES ES VALSTĪS (9th International Scientific Conference TRENDS IN REGIONAL DEVELOPMENT IN THE EU COUNTRIES 2023 CONFERENCE).

Konferences mērķis ir dalīties ar zināšanām par reģionālās attīstības tendencēm Eiropas Savienības valstīs, tostarp par jaunām tendencēm ekonomikā, valsts finansēs un mārketingā sociālās un ekonomiskās nestabilitātes apstākļos. Konference veicinās sadarbības platformas izveidi starp zinātnes un prakses pārstāvjiem.

Konference ir lieliska iespēja domu un ideju apmaiņai, kā arī doktorantu pētījumu popularizēšanai. Konference notiks 20. oktobrī LBTU Bioekonomikas centrā. Tās sākums plkst. 10.00. Dalībnieki gaidīti Jelgavas pilī, būs iespēja arī pieslēgties attālināti.

Programma [pdf]

 

Lasīts 253 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")