LMZN

Sveicam akadēmiķi Baibu Rivžu - Baltijas zinātņu akadēmiju medaļas laureāti

Sveicam akadēmiķi Baibu Rivžu - Baltijas zinātņu akadēmiju medaļas laureāti

2023. gada 21. aprīlī, Rīgā, 18. Baltijas intelektuālās sadarbības konferences ietvaros Latvijas Zinātņu akadēmijas ģenerālsekretāre, Lauksaimniecības un meža zinātņu nodaļas priekšsēdētāja, profesore, akadēmiķe Dr. Baiba Rivža apbalvota ar Baltijas zinātņu akadēmiju medaļu un diplomu.

Baltijas zinātņu akadēmiju medaļa un diploms piešķirts akadēmiķei Dr. Baibai Rivžai par sadarbības stiprināšanu starp Baltijas zinātņu akadēmijām un izciliem pētniecības sasniegumiem ekonomikā.

Baltijas valstu zinātņu akadēmiju medaļas pirmo reizi tika pasniegtas 1999. gada konferencē Rīgā. Par medaļu piešķiršanu lemj kopīga visu triju akadēmiju žūrijas komisija. Katra laureāta diplomā ierakstītais formulējums gan ir atšķirīgs, taču visus vieno ieguldījums sadarbības veicināšanā starp Baltijas reģiona zinātniekiem un kopīgu zinātnisku pētījumu izstrādē. Kopumā Baltijas zinātniekiem līdz šim ir pasniegtas 32 medaļas, akadēmiķe Baiba Rivža ir pirmā sieviete zinātniece, kam ir piešķirta Baltijas zinātņu akadēmiju medaļa.

 JB 1689 fotobrencis@inbox.lv

Attēlā: no kreisās Dr. Arvi Hamburg, Dr. Baiba Rivža un Dr. Jūras Banys (foto Jānis Brencis).

 

LBTU profesore, akadēmiķe Baiba Rivža saņem Baltijas zinātņu akadēmiju medaļu, LBTU, 2023. gada 24. aprīlis.

Lasīts 406 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")