Ziņas Presei

Latvijas Zinātņu akadēmija aicina uz 2021. gada zinātnes sasniegumu konkursa laureātu virtuālo apbalvošanas ceremoniju!  

Latvijas Zinātņu akadēmija aicina uz 2021. gada zinātnes sasniegumu konkursa laureātu virtuālo apbalvošanas ceremoniju!   

Ceturtdien, 17. februārī, plkst. 15.00-17.00 Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA) rīko 2021. gada nozīmīgāko zinātnes sasniegumu autoru un autoru kolektīvu virtuālo apbalvošanas ceremoniju! Ceremonijas norisei aicinām sekot tiešsaistē LZA Facebook lapā.

2021. gada decembrī LZA par konkursa uzvarētājiem nosauca vienpadsmit darbus, bet vienpadsmit darbiem ar LZA Prezidija lēmumu piešķīra Latvijas Zinātņu akadēmijas Atzinības rakstus. Informācija par konkursa rezultātiem atrodama LZA tīmekļvietnē.

LZA organizētais konkurss 2021. gadā notika jau divdesmito gadu, tā pirmsākumi meklējami 2002. gadā, kad LZA pirmo reizi sāka apkopot un izvērtēt Latvijas zinātnē sasniegto gada griezumā, kā arī par konkursa rezultātiem informēt plašsaziņas līdzekļus un līdz ar to arī sabiedrību. Sākot no 2011. gada konkursa laureātiem tiek izsniegti īpaši diplomi, un īpašā svinīgā pasākumā piedalās ne tikai konkursa uzvarētāji, bet arī tā atbalstītāji, sponsori, mediju pārstāvji un plašs interesentu loks.

Latvijas Zinātņu akadēmija izsaka pateicību AS “Latvijas Finieris”, AS “Latvenergo”, holdingkompānijai “LNK Group”, SIA “Itera Latvija”, SIA “Roche Latvija”, SIA “SAKRET”un LR Zemkopības ministrijai par sniegto atbalstu!

Informācija presei (pdf). 

Ielūgums (pdf)

Izstāsti Latvijai  I  (video)

Izstāsti Latvijai II (video) 

Ilze Stengrevica
sabiedrisko attiecību speciāliste
Latvijas Zinātņu akadēmija
Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050
Tālr. +371 26385060
E-pasts. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Lasīts 1960 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")