Ziņas Presei

Latvijas Zinātņu akadēmija aicina uz 2020. gada zinātnes sasniegumu konkursa laureātu virtuālo apbalvošanas ceremoniju!  

Latvijas Zinātņu akadēmija aicina uz 2020. gada zinātnes sasniegumu konkursa laureātu virtuālo apbalvošanas ceremoniju!   

Ceturtdien, 18. februārī, plkst. 15.00-17.00 Latvijas Zinātņu akadēmija rīko 2020. gada nozīmīgāko zinātnes sasniegumu autoru un autoru kolektīvu virtuālo apbalvošanas ceremoniju! Ceremonijas norisei aicinām sekot tiešsaistē LZA facebook vietnē.

LZA konkursam par labākajiem zinātnes sasniegumiem Latvijā 2020. gadā tika pieteikts 41 zinātniskais darbs – pētījumu kopas un monogrāfijas fundamentālo un lietišķo zinātņu jomā. Pieteicēji pārstāvēja gan augstskolas, gan valsts zinātniskos institūtus. LZA ekspertiem veicot rūpīgu iesniegto darbu izvērtēšanu, tika atlasīti un nosaukti 11 darbi, kam piešķirts gada labākā sasnieguma zinātnē nosaukums. Desmit darbi saņems arī LZA prezidenta Atzinības rakstus.

Zinātnes sasniegumu izvērtēšanu Latvijas Zinātņu akadēmija veic kopš 2002. gada. LZA organizētais konkurss kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem notikumiem zinātnes dzīvē Latvijā, ar kura palīdzību katru gadu tiek apzināti sasniegumi dažādās zinātnes nozarēs. Konkurss ir sniedzis ievērojamu ieguldījumu zinātnes un zinātnieku personību popularizācijā sabiedrībā.

Ar 2020. gada nozīmīgākajiem zinātnes sasniegumiem aicinām iepazīties LZA mājaslapā: https://ej.uz/2020_sasniegumu_konkurss!

Latvijas Zinātņu akadēmija izsaka pateicību SIA “Latvijas Mobilais Telefons”, AS “Latvijas Finieris”, AS “Latvenergo”, AS “Latvijas Gāze” un holdingkompānijai “LNK Group” par sniegto atbalstu apbalvošanas ceremonijas organizācijā! VIDEO

Ilze Stengrevica
sabiedrisko attiecību speciāliste
Latvijas Zinātņu akadēmija
Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050
Tālr. +371 26385060
E-pasts. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
 
Lasīts 1557 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")