Ziņas Presei

8. oktobrī Latvijas Zinātņu akadēmija sanāk uz ārkārtas pilnsapulci, lai vēlētu jaunu LZA vadību

8. oktobrī Latvijas Zinātņu akadēmija sanāk uz ārkārtas pilnsapulci, lai vēlētu jaunu LZA vadību

Ceturtdien, 8 oktobrī, plkst. 14.00 darbu sāks Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) ārkārtas pilnsapulce. Saskaņā ar LZA Statūtiem, akadēmijas locekļi vēlēs jaunu akadēmijas vadību – prezidentu, Senāta locekļus un Uzraudzības padomi. LZA amatpersonu pilnvaru laiks ir četri gadi, un to ievēlēšana katrā no amatiem ir pieļaujama ne vairāk kā divas reizes pēc kārtas. Pēdējās LZA amatpersonu vēlēšanas notika 2016. gadā, kad uz otru termiņu tika ievēlēts līdzšinējais LZA prezidents Ojārs Spārītis.

LZA ārkārtas pilnsapulci ievadīs ikgadējo LZA balvu laureātu sveikšana, kam sekos LZA prezidenta kandidātu programmatiskās uzrunas. Pilnsapulces darba kārtībā tradicionāli iekļauti arī LZA ģenerālsekretāra un LZA Uzraudzības padomes priekšsēdētāja ziņojumi par LZA darbību un tās novērtējums 2019. gadā.

Programma [saite].

Ņemot vērā aktuālo epidemioloģisko situāciju valstī, lūgums plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem pieteikt dalību pilnsapulcē iepriekš, rakstot Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 26385060!

Informācija par LZA prezidenta amata kandidātiem

“Zinātnes Vēstnesis”, 2020. gada 8. septembris. Intervijas ar LZA prezidenta amata kandidātiem [saite]

“Enerģija un Pasaule”, 2020/4, 30.-33. lpp. [saite], Latvijas Zinātņu akadēmija kā gaismas fenomens? (intervija ar A.Siliņu)

“Enerģija un Pasaule”, 2020/3, 60.-62. lpp. [saite], Atjaunotnei (intervija ar I.Kalviņu)

 

Ilze Stengrevica
sabiedrisko attiecību speciāliste
Latvijas Zinātņu akadēmija
Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050
Tālr.: +371 26385060
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Lasīts 1689 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")