Konkursi

Latvijas Zinātņu akadēmija izsludina 2023. gada nozīmīgāko zinātnes sasniegumu konkursu

Latvijas Zinātņu akadēmija izsludina 2023. gada nozīmīgāko zinātnes sasniegumu konkursu

Ar Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) Senāta 2023. gada 17. oktobra lēmumu tiek izsludināts konkurss “Nozīmīgākie zinātnes sasniegumi Latvijā 2023. gadā”, kas šogad notiks divdesmit otro reizi.

Pieteikumus konkursam ir tiesīgi iesniegt Izglītības un zinātnes ministrijas Zinātnisko institūciju reģistrā esošie zinātniskie institūti, universitātes, augstskolas, universitāšu fakultātes, kā arī LZA īstenie locekļi.

Pieteikums konkursam sastāv no publicējamās daļas, kas ietver darba nosaukumu, institūta nosaukumu un sasnieguma raksturojumu plašākam interesentu lokam saprotamā veidā, un nepārsniedz 800 rakstu zīmes. Nepublicējamā pieteikuma daļa var būt veidota kā īsa anotācija ar papildu informāciju par darba saturu un tā atspoguļojumu zinātniskajā literatūrā, patentos, monogrāfijās un citur.

Pieteikumi konkursam nosūtāmi uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. no š.g. 18. oktobra līdz 6. decembrim plkst. 17.00. Saņemtie pieteikumi tiek izvērtēti līdz decembra beigām, kad LZA Prezidijs apstiprina un izsludina gada nozīmīgāko zinātnes sasniegumu sarakstu.

Ar konkursa rezultātiem kopš 2002. gada var iepazīties sadaļā Zinātnes sasniegumu konkurss.

Konkursa nolikums [pdf.]

Papildu informācija:
Dr.chem. Alma Edžiņa
LZA Senāta zinātniskā sekretāre
Tālr. +371 67223931
E pasts. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Lasīts 1222 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")