Jaunumi

Valdība godina 2021. gada Ministru kabineta balvas laureātus: to vidū LZA korespondētājlocekļus Inetu Ziemeli un Osvaldu Pugoviču

Valdība godina 2021. gada Ministru kabineta balvas laureātus: to vidū LZA korespondētājlocekļus Inetu Ziemeli un Osvaldu Pugoviču

Ceturtdien, 9. decembrī, valdības vārdā Ministru prezidents un nozaru ministri pasniedza sešas Ministru kabineta balvas izcilām Latvijas personībām, uzņēmumam un sabiedriskajam medijam. Izraudzītie laureāti ir izcilības piemērs saimnieciskajā un sabiedriskajā darbībā, kuri ar mērķtiecīgu ieguldījumu stiprinājuši Latvijas demokrātiju un tiesiskumu, kā arī cēluši sabiedrības labklājību un pašapziņu.

Eiropas Savienības Tiesas tiesnesei Inetai Ziemelei Ministru kabineta balva tika piešķirta par ieguldījumu Latvijas tieslietu sistēmas attīstībā. Satversmes tiesas tiesneses un vēlāk Satversmes tiesas priekšsēdētājas amatā Ineta Ziemele ir stiprinājusi demokrātiju un tiesiskumu Latvijā. Viņas veikums pētniecībā ir nozīmīgs mūsu valsts pamatu izpratnei un diskusijās par tās nākotni.

Savukārt Latvijas Organiskās sintēzes institūta direktors ķīmijas doktors Osvalds Pugovičs ir devis būtisku ieguldījumu starptautiski konkurētspējīgas pētniecības vides nodrošināšanā. Savā zinātniskajā darbībā viņš bijis līdzautors vairāk nekā 40 prestižām publikācijām.

Avots: Valdība godina 2021. gada Ministru kabineta balvas laureātus, Ministru kabinets,2021. gada 9. decembris.

Lasīts 926 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")