Jaunumi

Diskutēs par sabiedrības ekonomisko atveseļošanos un veselību

Diskutēs par sabiedrības ekonomisko atveseļošanos un veselību

Ceturtdien, 30. septembrī, plkst. 16.00 Jelgavas bibliotēkā Krišjāņa Barona zālē notiks Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) lekciju un diskusiju pēcpusdiena “Sabiedrības ekonomiskā atveseļošanās un veselība”.

“Pasākuma pamatuzdevums ir dalīties domās ar Jelgavas uzņēmējiem un plašāku sabiedrību par Latvijas ekonomikas perspektīvu, iedzīvotāju veselību Covid-19 pandēmijas laikā, kā arī sniegt ieskatu sociālās uzvedības modelēšanā pēc uzspiestās situācijas ar distancēšanos, sabiedrisko atsvešināšanos un tradicionālo komunikācijas formu deformācijām,” informē LZA viceprezidents un pasākuma moderators Ojārs Spārītis.

Par Latvijas ekonomikas attīstību Covid-19 pandēmijas laikā un prognozēm ekonomikas tālākai attīstībai lekciju lasīs bankas “Citadele" ekonomists Mārtiņš Āboliņš. LZA prezidents akadēmiķis Ivars Kalviņš pievērsīsies vakcīnu un zāļu izstrādei, ņemot vērā mūsdienu farmakoloģijas iespējas. LZA viceprezidents akadēmiķis Andrejs Ērglis iepazīstinās ar kardioloģijas attīstību un cilvēka veselību Latvijā šodien un nākotnē. Savukārt profesore Dr. Baiba Martinsone analizēs sabiedrības sociālās psiholoģijas stāvokli un uzvedības modeļus pēc Covid-19 pandēmijas ierobežojumu atcelšanas.

Plakāts (pdf).

Pasākumam jāreģistrējas līdz 27. septembrim, zvanot pa tālruni 63046587 vai aizpildot elektronisko pieteikuma formu !

Pasākuma apmeklētājiem jāuzrāda digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcināciju pret Covid-19 vai tā pārslimošanu un personu apliecinošs dokuments.

Informācija:
http://www.jelgava.lv
http://www.jelgavasbiblioteka.lv

 

Lasīts 1139 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")