Jaunumi

LZA aicina interesentus pieteikties divpusējās mobilitātes programmu projektu konkursiem ar Ungārijas un Bulgārijas zinātņu akadēmijām

LZA aicina interesentus pieteikties divpusējās mobilitātes programmu projektu konkursiem ar Ungārijas un Bulgārijas zinātņu akadēmijām

Latvijas Zinātņu akadēmija, divpusējās sadarbības līguma ietvaros ar Ungārijas Zinātņu akadēmiju, izsludina divpusējās mobilitātes programmas projektu pieteikumu konkursu 2022.-2024. gadam. Projekti ir paredzēti, lai uzlabotu sadarbību starp Latvijas un Ungārijas zinātniskajām institūcijām, stimulētu jaunu zinātnieku un studentu iesaistīšanos zinātnē un lai nodibinātu kontaktus nākotnes projektiem. Projektu konkursam var pieteikties no jebkuras zinātnes sfēras. Projektu ilgums - 3 gadi.

Projektu pieteikumus iesūtīt līdz 15. septembrim pa pastu, adresējot tos LZA Starptautiskajai daļai (Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050, Latvija), vai nosūtot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. !

Projekta pieteikuma forma (en) (docx).

Latvijas Zinātņu akadēmija, divpusējās sadarbības līguma ietvaros ar Bulgārijas Zinātņu akadēmiju, izsludina divpusējās mobilitātes programmas projektu pieteikumu konkursu 2022.-2023. gadam. Projekti ir paredzēti, lai uzlabotu sadarbību starp Latvijas un Bulgārijas zinātniskajām institūcijām, stimulētu jaunu zinātnieku un studentu iesaistīšanos zinātnē un lai nodibinātu kontaktus nākotnes projektiem. Projektu konkursam var pieteikties no jebkuras zinātnes jomas. Projektu ilgums - 2 gadi.

Projektu pieteikumus iesūtīt līdz 30. septembrim pa pastu, adresējot tos LZA Starptautiskajai daļai (Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050, Latvija), vai nosūtot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. !

Konkursa nolikums (en) (pdf).
Projekta pieteikuma forma (en) (docx).

Lasīts 1128 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")