Jaunumi

Trīs zonas rudens drošībai

Trīs zonas rudens drošībai

Rakstā “Trīs zonas rudens drošībai” sniegts pārskats par ceturtdien, 2. septembrī, notikušo Covid-19 ierobežošanas stratēģiskās vadības grupas sēdi ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa vadībā.

“Drošajā jeb zaļajā zonā būtu jāiekļauj ne tikai vakcinētie un Covid-19 pārslimojušie, bet arī cilvēki ar negatīvu Covid-19 testu. Tas ir galvenais jauninājums, kuru Covid-19 ierobežošanas stratēģiskās vadības grupas sēdē piedāvāja Latvijas Darba devēju konfederācija, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība.”

Rakstā uzsvērts Latvijas Zinātņu akdēmijas prezidenta Ivara Kalviņa, kurš pārstāv Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības kopējo nostāju, viedoklis: “Cilvēku ar negatīvu testu iekļaušanu zaļajā jeb drošajā zonā īpaši lobē akadēmiķis Ivars Kalviņš. [..] Starp Latvijas Darba devēju konfederācijas, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības priekšlikumiem ir arī ierosinājums, balstoties uz antivielu līmeni, nodrošināt ikvienam, kas to vēlas, revakcināciju. Kalviņš uzsver, ka tas ir vienīgais veids, kā pasargāt sabiedrību no delta [varianta] vīrusa plašas izplatības”.

Par Covid-19 vīrusa izplatības kontroli 2021. gada rudenī un turpmāk (Latvijas Pašvaldību savienība, Latvijas Zinātņu akadēmija, Latvijas Darba devēju konfederācija, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība), 2021. gada 2. septembris (pdf).

Avots: Rūta Kesnere. Trīs zonas rudens drošībai. Diena, 2021. gada 3. septembris.

Lasīts 132 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")