Jaunumi

LZA piedalās IZM rosinātajā akcijā, lai aktualizētu vakcinācijas nepieciešamību jauniešu un studentu vidū

LZA piedalās IZM rosinātajā akcijā, lai aktualizētu vakcinācijas nepieciešamību jauniešu un studentu vidū

Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā  ar augstākas izglītības, zinātnes, kā arī jaunatnes nozaru pārstāvjiem sākusi akciju, lai aktualizētu vakcinācijas nepieciešamību jauniešu, un jo īpaši studentu vidū.  

Izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece atgādina, ka līdz jaunā mācību gada sākumam atlikušas vairs tikai 35 dienas, un tas nozīmē, ka tuvāko nedēļu laikā arī studentiem ir jāmobilizējas, lai rudenī varētu atsākties drošs un kvalitatīvs studiju process. ”Aicinu ieklausīties zinātnieku un ārstu argumentos un ņemt piemēru no tiem 77% augstskolu mācībspēkiem, kuri jau ir vakcinējušies un ar nepacietību gaida klātienes tikšanos ar saviem studentiem,” saka ministre.

Jāuzsver, ka vakcinēto īpatsvars 19-24 gadu vecu jauniešu vidū pagaidām ir tikai 40%.  

Akcijā piedalās Latvijas Zinātnes padome, Latvijas Zinātņu akadēmija, Rektoru padome, Latvijas Studentu apvienība, Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments, Latvijas Universitātes Studentu padome, Rīgas Stradiņa universitātes Studējošo pašpārvalde, Latvijas Jauno ārstu asociācija, Latvijas Jauno zinātnieku apvienība, Latviešu Ārstu un Zobārstu apvienība, Latvijas Jaunatnes padome u.c.  

Vairāk: Pirms jaunā mācību gada jauniešus un studentus aicina aktīvi vakcinēties (IZM, 2021. gada 27 jūlijs)

Sekojiet informācijai arī IZM Facebook kontā

akcija IZM

Lasīts 1409 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")