Jaunumi

Lauka izmēģinājumu un laboratoriju skates - sasniegumu un pētījumu prezentāciju laiks

Lauka izmēģinājumu un laboratoriju skates - sasniegumu un pētījumu prezentāciju laiks

Lauka izmēģinājumu un laboratoriju skates notiek katru vasaru. Skates organizē Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmija (LLMZA), Latvijas Zinātņu akadēmijas Lauksaimniecības un meža zinātņu nodaļa (LZA LMZN) ar Zemkopības ministrijas atbalstu, un tajās zinātniskās institūcijas informē par saviem sasniegumiem un prezentē pētījumu rezultātus. 

Laika grafiks (pdf). 

Foto: Dainis Lapiņš

9. jūlijs BIOR

Ikgadējā LLMZA, LZA LMZN un LLU, kā arī DP (Direktoru padomes) organizētā zinātnisko institūtu un laboratoriju apskate 9. jūlijā notika BIOR. Paldies arī Zemkopības ministrijai par atbalstu. Daudz informācijas, viela pārdomām un diskusijām. Paldies BIOR kolektīvam par darbu. Sveicam BIOR direktoru Aivaru Bērziņu kā jauno LZA īsteno locekli!

DKBerzins Rivzadalibniekiprezentazcija

8. jūlijs LLU Zemkopības zinātniskais institūts Skrīveros

Vienā no karstākajām jūlija dienām LLMZA, LZA LMZN, LLU kā arī DP (Direktoru padome) kopā ar Zemkopības ministrijas pārstāvjiem viesojās lauka izmēģinājumu skatē LLU Zemkopības institūtā Skrīveros.

DKdalibniekivisi

2. jūlijs Agroresursu un ekonomikas institūts (AREI ) Stendē

Ikgadējās lauksaimniecības zinātnisko institūciju LLMZA, LZA LMZN un LLU organizētās un ZM atbalstītās skates ietvaros AREI (Agro resursu un ekonomikas institūta) darbība tika vērtēta tikai Stendes pētījumu centrā 2. jūlijā. Lauka skates dalībniekiem bija iespējams iepazīties ar Stendes zinātnieku plašo pētījumu loku un darbību.

DKAREIdalibniekigraudiprezentacijavisi

 

1. jūlijs LLU mācību un pētījumu saimniecība “Vecauce"

LLMZA, LZA LMZN, LLU kā arī DP (Direktoru padome) kopā ar Zemkopības ministrijas pārstāvjiem viesojās lauka izmēģinājumu skatē LLU mācību un pētījumu saimniecībā "Vecauce". Skates laikā tās dalībnieki tika iepazīstināti ar LLU mācību un pētījumu saimniecības "Vecauce" saimnieciskās darbības rezultātiem un attīstības perspektīvām.

pilsRivza Slokenbekaprezentacijavisidrons

 

30. jūnijs LLU Lauksaimniecības fakultāte

Pirmā lauka skate šogad notika 30. jūnijā LLU Lauksaimniecības fakultātes Augu un augsnes zinātņu institūtā. 

dalibniekiAlsinaapskatevis

 

Lasīts 1227 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")