Jaunumi

LTRK, LDDK, LZA, LBAS, LPS ORGANIZĒ ATTĀLINĀTO PRESES KONFERENCI

LTRK, LDDK, LZA, LBAS, LPS ORGANIZĒ ATTĀLINĀTO PRESES KONFERENCI

Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK), Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA), Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS) un Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) organizē attālināto preses konferenci trešdien, šī gada 10.februārī,  plkst.11.00.

Tēma: Partneru (ne)-iesaiste lēmumu pieņemšanā C-19 laikā un krīzes vadībā

Valdības partneru ieskatā, vīrusa radītas krīzes izraisīto seku novēršanas  risinājums meklējams kompleksā pieejā, lai pasliktinošie epidemioloģiskie apstākļi neizvēršas par nozīmīgu ekonomisku vai sabiedriski – politisku krīzi. Ik dienu spriedze sabiedrībā visdažādākajās grupās strauji pieaug, kā rezultātā rodas labvēlīga augsne dažādām radikālām un destabilizējošām aktivitātēm, kas var apdraudēt stabilitāti un drošību.

Ņemot vērā minēto, Partneri ir gatavi iesaistīties krīzes stratēģiskajā grupā un pilnveidot krīzes pārvaldības modeli. Diemžēl joprojām  Partneri nav guvuši šai iniciatīvai atsaucību. Ministru kabineta dialogs ar sociālajiem un sadarbības partneriem ir nepilnīgs, un nav pilnvērtīgi iesaistīti krīzes stratēģiskajā vadībā,  būtiskākie lēmumi tiek pieņemti Partneriem nepieejamā politiskā procesā.

Preses konferencē piedalīsies LTRK prezidents Aigars Rostovskis, LDDK prezidents Vitālijs Gavrilovs, LPS priekšsēdis Gints Kaminskis, LBAS priekšsēdētājs Egils Baldzēns, LZA prezidents Ivars Kalviņš. Preses konferences moderators būs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Attālinātajai preses konferencei varēs pievienoties ikviens mediju pārstāvis, izmantojot piekļuves saiti.

Lai saņemtu pieslēgšanās saiti, lūgums preses konferencei pieteikties iepriekš, rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  vai zvanot pa tālruni 26642131

Foto: Jānis Brencis

Lasīts 604 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")