Jaunumi

LZA Ekonomikas institūts veicinās STREAM pieeju Latvijā ar Erasmus+ programmas atbalstu

LZA Ekonomikas institūts veicinās STREAM pieeju Latvijā ar Erasmus+ programmas atbalstu

LZA Ekonomikas institūts uzsācis Erasmus+ KA2 Stratēģiskās partnerības inovācijas projektu jaunatnes jomā “STREAMpreneur” (Nr. 2020-2-DE04-KA205-019926). 

Projekta mērķis ir uzlabot jauniešu uzņēmējdarbības prasmes, veicināt inovācijas un ilgtspējīgus risinājumus reālajām dzīves problēmām, kas pastāv Eiropā un ārpus tās, ieviešot “STREAM uzņēmējdarbības” pieeju jaunatnes darbinieku un skolotāju vidū. Projekts ir cieši saistīts ar izglītības inovācijām.

Viens no galvenajiem projekta “STREAMpreneur” inovatīviem elementiem ir tradicionālās STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) pieejas papildināšana ar pētniecību (R - Research) un mākslu (A - Arts), kas nodrošinās plašāku mācīšanās pieredzi.

Projekta rezultātā tiks izstrādāta Metodika “STREAM uzņēmējdarbībai” un vadlīnijas STREAM integrācijai darbā ar jaunatni. Papildus tiks izstrādāta E-kursu platforma jaunatnes nākotnes izaugsmei un attīstībai. Projekta rezultātā pedagogi iegūs zināšanas un izglītības rīkus ikdienas darbam ar jaunatni.

STREAMpreneur projektu īsteno piecas partnervalstis – Latvija, Vācija, Kipra, Itālija un Dānija, īstenošanai plānoti 24 mēneši (01.12.2020.–30.11.2022.).

Lasīts 880 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")