Jaunumi

Eiropas molekulārās bioloģijas laboratorijas un Eiropas molekulārās bioloģijas konferences Informācijas seminārs

Eiropas molekulārās bioloģijas laboratorijas un Eiropas molekulārās bioloģijas konferences Informācijas seminārs

Izglītības un zinātnes ministrija, sadarbojoties ar Latvijas Biomedicīnas pētījumu un studiju centru, organizē Eiropas molekulārās bioloģijas laboratorijas (EMBL) un Eiropas molekulārās bioloģijas konferences (EMBC) Informācijas semināru, kas norisināsies 21. septembrī 10.00-14.00 Radisson Old Town Hotel, Zigfrīda Annas Meierovica Bulvārī 10.

Reģistrācija semināram: EMBL un EMBC informācijas seminārs

Programma: Programma semināram

Aicinām izmantot iespēju jautājumus par sadarbību ar EMBL/EMBC apspriest klātienē ar ekspertiem!

Latvija ir saņēmusi oficiālu uzaicinājumu pievienoties EMBL un EMBC, un plāno formalitātes pabeigt šajā gadā. Līdz ar to Latvijas zinātniekiem un zinātniskajām institūcijām būs pieejamas EMBC pārvaldītās zināšanu pilnveides programmas (pamatā dažādas stipendijas), un iespēja sadarboties ar EMBL gan kā pasaulē vadošo infrastruktūras centru, gan veidojot kopīgus projektus ES pamatprogrammā Apvārsnis Eiropa, gan apgūstot jaunas zināšanas, metodes un prasmes EMBL laboratorijās. Seminārā tiks sniegta informācija par Eiropas molekulārās bioloģijas organizācijas (EMBO) izdevniecības darbību, kura izdod virkni žurnālu no visvairāk citētajiem pasaulē.

Avots: EMBL un EMBC Informācijas seminārs, LU BMC, 11.09.2023. 

Vairāk informācijas: Atbalsta finansēšanas kārtību Latvijas dalībai Eiropas Molekulārās bioloģijas laboratorijā un konferencē, IZM, 29.08.2023.

Lasīts 223 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")