Jaunumi

Projekta “reCOVery-LV” pirmie rezultāti tiek pārbaudīti praksē

Projekta “reCOVery-LV” pirmie rezultāti tiek pārbaudīti praksē

Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) eksperti Latvijas Universitātes (LU) pētniecības projektā "Ekonomiskais, politiskais un juridiskais ietvars Latvijas tautsaimniecības potenciāla saglabāšanai un konkurētspējas pieauguma veicināšanai pēc pandēmijas izraisītas krīzes (reCOVery-LV)" snieguši pirmos rezultātu, radot rīkus iedzīvotāju datorprasmju attīstīšanai un uzņēmumu digitalizācijai.

Projekta “reCOVery-LV” pirmie rezultāti atpoguļo uzņēmējdarbības digitalizācijas iespējas informācijas ieguvē un apmaiņā, kā arī attālinātās apmācību metodes, pieejas un tehniskos risinājumus. Projekta pirmie rezultāti kā intelektuālais īpašums tika nodoti Aprites ekonomikas kompetenču centram un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Ogres biznesa inkubatoram.

Intelektuālā īpašuma nodošana plašākai sabiedrībai sekmē pētījumu rezultātu izplatību un izmantošanu projekta izvirzīto mērķu sasniegšanai, šajā gadījumā – Latvijas tautsaimniecības potenciāla saglabāšanu un konkurētspējas pieauguma veicināšanu pēc pandēmijas izraisītās krīzes.

LLU kā Latvijas Zinātņu akadēmijas sadarbības partneris valsts pētījumu programmas (VPP) “EKOSOC-LV” un VPP “Latvijas mantojums un nākotnes izaicinājumi valsts ilgtspējai” projektā “INTERFRAME-LV” līdz šim jau sekmīgi īstenojis intelektuālā īpašuma nodošanas līgumus un šo vērtīgo praksi turpina projektā “reCOVery-LV”.

Papildu informācija:
Liene Bērziņa,
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Latvijas Universitātes Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte
Mob. tālr.: +371 29838689
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Lasīts 230 reizes