26.septembrī vienlaikus astoņās pilsētās - Rīgā, Salaspilī, Jelgavā, Daugavpilī, Rēzeknē, Ventspilī, Valmierā un Liepājā - notiks ikgadējais Zinātnieku nakts pasākums par tēmu „Kristāli".

Zinātnieku nakts

2014. gada 26. septembris

IYC2011_logo.jpg

Jautājums

Vai, jūsuprāt, "Zinātnieku nakts" ir lietderīgs pasākums

Rezultāti
Šobrīd 13 viesi online
Sākumlapa arrow Zinātnieku nakts 2009

Zinātnieku nakts 2009

Zinātnieku nakts 2009

Videomateriāli: apskatīt tiešaistē (88 Mb) - saņemt (653 Mb, saņemt, uzklikšķinot ar labo taustiņu un "Save Target As..) 


25.septembrī vienlaikus piecās pilsētās – Rīgā, Jelgavā, Daugavpilī, Rēzeknē un Ventspilī - notiks ikgadējais Zinātnieku nakts pasākums par tēmu „Cilvēks un kosmoss”.

BACHE_RN09.JPG

Zinātnieku nakts ir Eiropas Komisijas atbalstīts un finansēts projekts, kuru realizē Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA) sadarbībā ar Latvijas augstskolām un zinātniskajiem institūtiem. Pasākums Latvijā noritēs jau ceturto gadu pēc kārtas. Ar šo pasākumu Latvija iekļausies to Eiropas 30 valstu - Eiropas Zinātnieku nakts organizētāju skaitā, kuras septembra pēdējās piektdienas vakarā organizēs dažādus pasākumus vairāk kā 150 Eiropas pilsētās, lai atraktīvā veidā skaidrotu zinātnes sasniegumus, raisot sabiedrības interesi un izpratni par zinātni, un ļautu sabiedrībai ielūkoties zinātnisko laboratoriju darba noslēpumos. Šogad Zinātnieku nakts pasākumu organizētājiem pievienojas arī Izraēla.

0 Komentāri
Lasīt tālāk...