Home

Ministru kabineta balva un atzinības raksti piešķirti vairākiem Latvijas Zinātņu akadēmijas locekļiem

24-10-2018

Otrdien, 23. oktobrī, valdība lēma par Ministru kabineta balvas piešķiršanu sešām izcilām personībām, tostarp Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) goda doktoram Eiropas Savienības Tiesas tiesnesim Egilam Levitam par nozīmīgu ieguldījumu Latvijas tieslietu sistēmas attīstībā, demokrātijas un tiesiskuma stiprināšanā, kā arī zinātniskiem sasniegumiem tieslietu jomā.

Lasīt tālāk...

Būvniecības inženierim Jānim Lanceram pasniegta pirmā Latvijas Zinātņu akadēmijas goda medaļa

23-10-2018

Pirmdien, 22. oktobrī, Latvijas Zinātņu akadēmijā (LZA) būvniecības inženierim, Latvijas Būvinženieru savienības biedram Jānim Lanceram (dz.1933) tika pasniegta LZA goda medaļa un LZA prezidenta Pateicības raksts par mūža ieguldījumu Latvijas būvindustrijas attīstībā, inovatīvu būvtehnoloģiju ieviešanā un nozīmīgu veikumu nozares vēstures izpētē.

Pēdējā atjaunošana 23-10-2018
Lasīt tālāk...

Eižena Āriņa balvu datorikā 2018 saņem Modris Greitāns

20-10-2018

Svinīgā ceremonijā nosaukti laureāti vienam no augstākajiem Latvijas informācijas tehnoloģijas (IT) nozares apbalvojumiem - Eižena Āriņa balvai datorikā 2018. Šogad balvu ieguva Elektronikas un datorzinātņu institūta zinātniskais direktors Modris Greitāns, kura vadībā ir izstrādātas vairākas viedas sistēmas medicīnas, industrijas un transporta pielietojumiem, tai skaitā izstrādāts pirmā pašbraucošā auto Latvijā risinājums, kas atzīts par vienu no Latvijas zinātnes aizvadītā gada nozīmīgākajiem sasniegumiem.

Lasīt tālāk...

Latvijas Zinātnes padome izsludina atklātus projektu pieteikumu konkursus valsts pētījumu programmās „Enerģētika” un „Latviešu valoda”

12-10-2018

Latvijas Zinātnes padome (LZP) ir izsludinājusi atklātus projektu pieteikumu konkursus programmās "Atjaunojamie un vietējie energoresursi", "Energoefektivitāte", "Valsts ilgtermiņa enerģētikas politikas plānošanas analītiskais ietvars", "Ilgtspējīga enerģētikas infrastruktūra un tirgus".

Iepriekš LZP izsludināja atklātus projektu pieteikumu konkursus valsts pētījumu programmās "Latviešu valoda" un „Latvijas mantojums un nākotnes izaicinājumi valsts ilgtspējai".

Vairāk: Latvijas Zinātnes padomes mājaslapā.


Pēdējā atjaunošana 12-10-2018

Pasniegtas Grindeļa un „Zelta Pūces" balvas

12-10-2018

Vakar, 11. oktobrī, par mūža ieguldījumu Latvijas medicīnā un farmācijā D.H. Grindeļa balva pasniegta kardiologam Vilnim Dzērvem-Tālutam. Savukārt par nozīmīgu veikumu zinātnē „Zelta Pūces" balva piešķirta neiroloģei Zandai Priedei. Godinot Latvijas sasniegumus ķīmijā, bioloģijā, medicīnā un farmācijā, atklāta interaktīva zinātnei veltīta zīmējumu izstāde „Ar aizrautību dzīvībai", ko sadarbībā ar AS Grindeks radījuši gan šā, gan iepriekšējo gadu laureāti.

Lasīt tālāk...
<< Pirmā < Iepriekšējais. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamais. > Pēdējā >>
Rezultāti 10 - 18 no 902
Powered by Elxis - Open Source CMS