Home

Pasaules Latviešu zinātnieku IV kongresa organizēšanā sadarbosies LZA un LU Biznesa, vadības un ekonomikas fakultāte

9-11-2017

3. novembrī Latvijas Zinātņu akadēmijā (LZA) akadēmiķe Baiba Rivža un Latvijas Universitātes (LU) Biznesa vadības un ekonomikas fakultātes dekāns Dr. Gundars Bērziņš, LZA Ekonomikas institūta direktore Dr. Ņina Linde un LU Akadēmiskās bibliotēkas direktore Dr. Venta Kocere pārrunāja turpmāko sadarbību, plānojot Pasaules Latviešu zinātnieku IV kongresa Ekonomikas sekcijas norisi un pētījumu tēmas.

Pēdējā atjaunošana 9-11-2017
Lasīt tālāk...

LZA goda locekļa Gunāra Kroļļa grafikas darbu izstādes „Kontrastviela" atklāšana š.g. 17. novembrī

8-11-2017

No 2017. gada 19. novembra līdz 2018. gada 7. janvārim Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) galvenajā ēkā (Rīgā, Jaņa Rozentāla laukumā 1) 4. stāva izstāžu zālēs būs skatāma Gunāra Kroļļa grafikas darbu izstāde "Kontrastviela".

Izstādes atklāšana š.g. 17.novembrī plkst. 16:00.

Lasīt tālāk...

Latvijas pasts izdevis zinātniekiem veltītas pastmarkas simtgades sērijā

6-11-2017

Latvijas Republikas simtgadei veltītajā pastmarku sērijā Latvijas Pasts izdevis trīs jaunas pastmarkas, ar kurām tiek izcelts Latvijai būtisku zinātnieku veikums un panākumi trīs nozarēs - medicīnā, ķīmijā un astrofizikā.

Pēdējā atjaunošana 6-11-2017
Lasīt tālāk...

Letonika pierāda valsts pētījumu programmas priekšrocības: tas ir pētnieciskais plašums, pētnieku integrācija un jauno zinātnieku iesaiste

4-11-2017

3. novembrī Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) Senāta zālē pulcējās valsts pētījumu programmas „Letonika - Latvijas vēsture, valodas, kultūra, vērtības" (Letonika) visu sešu projektu vadītāji un daļa no projektos iesaistītajiem izpildītājiem, lai Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) pārstāvjiem un sev ziņotu par programmas izpildi un analizētu vēl darāmos darbus projektu sekmīgai pabeigšanai.

Pēdējā atjaunošana 6-11-2017
Lasīt tālāk...

Latvijas Zinātņu akadēmijā viesojās Eiropas Komisijas viceprezidents Valdis Dombrovskis

3-11-2017

Šodien, 3. novembrī, Latvijas Zinātņu akadēmijā (LZA) viesojās Eiropas Komisijas (EK) priekšsēdētāja vietnieks eiro un sociālā dialoga jautājumos Valdis Dombrovskis. Diskusijā ar akadēmisko aprindu pārstāvjiem izvērsās saruna par zemo zinātnes finansējumu Latvijā un iespējām uzlabot šo situāciju, izmantojot Eiropas Savienības (ES) sniegtās iespējas.

Lasīt tālāk...
<< Pirmā < Iepriekšējais. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamais. > Pēdējā >>
Rezultāti 73 - 81 no 773
Powered by Elxis - Open Source CMS