Home

Akadēmiķim Jānim Stradiņam - Gori Valsts pedagoģijas universitātes medaļa

13-09-2018

12. septembrī Latvijas Zinātņu akadēmijā (LZA) akadēmiķim Jānim Stradiņam tika pasniegta Gori Valsts pedagoģijas universitātes (Gruzija) Jakoba Gogebašvili vārdā nosauktā medaļa. Medaļu par īpašu ieguldījumu zinātnē un izglītībā akadēmiķim Jānim Stradiņam pasniedza Latvijas Zinātņu akadēmijas goda doktors Nikolajs Džavahišvili.

Lasīt tālāk...

Uzsāks īstenot valsts pētījumu programmu par nākotnes izaicinājumiem valsts ilgtspējai

13-09-2018

Jau šā gada septembrī Izglītības un zinātnes ministrija uzsāks īstenot valsts pētījumu programmu "Latvijas mantojums un nākotnes izaicinājumi valsts ilgtspējai". Programmas īstenošanai tiks piesaistītas spēcīgākās zinātnieku grupas, kurās sadarbosies sociālo, humanitāro, mākslas, kā arī saistīto zinātnes nozaru zinātnieki. Programmas pētniecības projektu īstenošanai paredzēts vairāk nekā 3 milj.eiro liels valsts budžeta finansējums.

Lasīt tālāk...

Viedie risinājumi lauksaimniecībā un mežsaimniecībā. Ar EKOSOC-LV atbalstu un līdzdalību noritējis II Ekonomikas forums par digitalizāciju

12-09-2018

Š.g. 7.- 8. septembrī Latvijas Zinātņu akadēmijā norisinājās II Eiropas - Latvijas Ekonomikas forums "INDUSTRIĀLĀ Revolūcija 4.0.: digitālā ekonomika, datu drošība un atbilstības labā prakse", ko organizēja LZA Ekonomikas institūts ar aktīvu Valsts pētījumu programmas EKOSOC-LV iesaisti. Latvijas kā viedvalsts izaugsme ir arī EKOSOC-LV pētījumu objekts un sasaucas ar foruma tēmu un saturu, kurā informācijas un komunikācijas tehnoloģijas (IKT) tika izceltas kā visās tautsaimniecības nozarēs izmantojams attīstības instruments.

Lasīt tālāk...

Aktuāla informācija

7-09-2018

2018.gada 12.septembrī Administratīvajā rajona tiesā Rīgas tiesu namā Rīgā, Baldones ielā 1 plkst.11.30 tiks izskatīta SIA "Rīgas koncertzāle" prasība pret Valsts ieņēmumu dienestu par veiktā audita rezultātiem.

Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents O.Spārītis ir aicināts piedalīties tiesā kā liecinieks.


Apstiprina jaunu kārtību valsts pētījumu programmu projektu pieteikšanai, īstenošanai un finansēšanai

6-09-2018

Nozares ministrija turpmāk varēs ne tikai veidot, bet arī īstenot un finansēt savu valsts pētījumu programmu kā valsts pasūtījumu zinātnisko pētījumu ietvaros, ievērojot savas nozares prioritātes. Lai noteiktu valsts pētījumu programmu projektu pieteikšanas, ekspertīzes, īstenošanas, finansēšanas un programmai piešķirto finanšu līdzekļu izlietojuma kontroles kārtību, Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) izstrādājusi jaunu Ministru kabineta noteikumu projektu, kas 4. septembrī atbalstīts valdībā.

Lasīt tālāk...
<< Pirmā < Iepriekšējais. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamais. > Pēdējā >>
Rezultāti 55 - 63 no 924
Powered by Elxis - Open Source CMS