Home

Latvijas Zinātņu akadēmija aicina 13. Saeimas vēlēšanās kandidējošo politisko partiju pārstāvjus uz diskusiju par izglītības, zinātnes, inovācijas un tautsaimniecības attīstības jautājumiem

21-09-2018

Latvijas Zinātņu akadēmijas vārdā aicinu 13. Saeimas vēlēšanās kandidējošo politisko partiju pārstāvjus uz diskusiju par izglītības, zinātnes, inovācijas un tautsaimniecības attīstības jautājumiem! Uz diskusiju tiek aicināti politisko partiju "Saskaņa", "Zaļo un Zemnieku savienība", "KPV LV", Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!"-„Tēvzemei un Brīvībai/LNNK", "Attīstībai/Par!", "Jaunās Konservatīvās partijas", "Latvijas Reģionu apvienības" un "Jaunās Vienotības" nominētie kandidāti izglītības un zinātnes un ekonomikas ministru amatiem, vai pārstāvji, kuri pilnvaroti paust viedokli par minētajiem jautājumiem.

Pēdējā atjaunošana 21-09-2018
Lasīt tālāk...

Latvijas Zinātņu akadēmijas Eiropas politikas pētījumu institūts rīko apaļā galda diskusiju "Stāvoklis un aktualitātes Eiropas Savienībā"

21-09-2018

Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) Eiropas politikas pētījumu institūts (EPPI) sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā šā gada 25. septembrī rīko diskusiju forumu "Stāvoklis un aktualitātes Eiropas Savienībā". Diskusija notiks ES mājā no plkst. 10.00 līdz 13.00 (ierašanās no plkst. 9.30).

Lasīt tālāk...

2018. GADA LZA JAUNU LOCEKĻU VĒLĒŠANĀM PIETEIKTIE KANDIDĀTI

21-09-2018

AKADĒMIĶU KANDIDĀTI

9 vakances

Valdis Kokars - Dr.chem. (1992). RTU Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātes profesors. LZA kor.loc. (2009).

Modris Greitāns - Dr.sc.comp. (2000). Elektronikas un datorzinātņu institūta zinātniskais direktors, vadošais pētnieks. LZA kor.loc. (2011).

Lasīt tālāk...

VPP EKOSOC- LV pētījumu rezultātu apkopojums divās jaunās zinātnieku grāmatās par Latvijas sabiedrību

20-09-2018

Dienasgaismu ceturtdien, 27. septembrī plkst. 10 ieraudzīs, Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) pētnieku - sociologu, ekonomistu, psihologu, filozofu, sociālantropologu un komunikācijas speciālistu veidotas, divas jaunas grāmatas: „Nemiers ar plurālismu. Sociālā rīcība Latvijā" (red. RSU profesors Sergejs Kruks) un „Sociālais kapitāls un darbinieku finansiālā līdzdalība uzņēmuma konkurētspējas un inovāciju veicināšanā" (red. RSU prof. Inna Dovladbekova un Latvijas Universitātes prof. Ērika Šumilo).

Papildu informācija (pdf)


Akadēmiķim Ivaram Knētam - LZA Senāta Atzinības raksts

19-09-2018

Vakar, 18. septembrī, akadēmiķim Ivaram Knētam Latvijas Zinātņu akadēmijā tika pasniegts LZA Senāta Atzinības raksts par būtisku ieguldījumu biomehānikas nozarē un Rīgas Tehniskās universitātes pārveidē par mūsdienīgu universitāti. Vienlaikus klātesot akadēmisko aprindu pārstāvjiem, draugiem un līdzgaitniekiem tika atzīmēta ievērojamā būvinženiera, RTU rektora (1999-2011) un LZA īstenā locekļa Ivara Knēta 80 gadu jubileja.

Lasīt tālāk...
<< Pirmā < Iepriekšējais. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamais. > Pēdējā >>
Rezultāti 46 - 54 no 924
Powered by Elxis - Open Source CMS