Home

Uzsākta Latvijas Universitātes Zinātņu mājas būvniecība

28-09-2017

Trešdien, 27. septembrī, likts pamatakmens Latvijas Universitātes (LU) Zinātņu mājai, kas būs otrā no plānotajām trīs studiju un pētniecības ēkām jaunajā LU Akadēmiskajā centrā Torņakalnā.

Lasīt tālāk...

Konferencē apspriedīs Latvijas tautsaimniecības ilgtspējīgas attīstības jautājumus

26-09-2017

Pēc Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) un biedrības "Latvija pasaulē" iniciatīvas š.g. 13. oktobrī LZA norisināsies konference par Latvijas tautsaimniecības attīstībai aktuāliem jautājumiem.

Pēdējā atjaunošana 26-09-2017
Lasīt tālāk...

LZA Ekonomikas institūts sniegs eksperta konsultācijas Fiskālās disciplīnas padomei finanšu ilgtspējas jautājumos

26-09-2017

Ir noslēdzies Latvijas Republikas Fiskālās disciplīnas padomes izsludinātais atklātais konkurss "Fiskālās disciplīnas padomes pētniecības konsultāciju pakalpojumi", kurā piedalījās arī Latvijas Zinātņu akadēmijas Ekonomikas institūts, uzvarot konsultāciju pakalpojumu sniegšanā fiskālās ilgtspējas jautājumos.

Lasīt tālāk...

RTU veidos Baltijas Biomateriālu ekselences centru

25-09-2017

Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) veidos „Baltijas Biomateriālu ekselences centru", kurā plānots apvienot dažādu jomu zināšanas un infrastruktūru, veidojot spēcīgu zinātnisko centru vispusīgai biomateriālu izpētei. Iecerēts, ka centrs piedāvās industrijai vispusīgus pakalpojumus, sākot no materiālu izstrādes laboratorijā līdz klīniskiem pētījumiem. 25. septembrī RTU Rūdolfa Cimdiņa Rīgas Biomateriālu inovāciju un attīstības centrā notika minētā projekta partneru pirmā tikšanās

Lasīt tālāk...

LJZA komentārs par iespējamo "zinātnes finansējuma pārtraukumu" jeb solis pretim gaišākai nākotnei

25-09-2017

Ar Latvijas Jauno zinātnieku apvienības sagatavoto komentāru jautājumā par budžeta finansējumu zinātnei (Valsts pētījumu programmas (VPP) un Fundamentālie un lietišķie pētījumi (FLP)) aicinām iepazīties šeit .

Lasīt tālāk...
<< Pirmā < Iepriekšējais. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamais. > Pēdējā >>
Rezultāti 37 - 45 no 717
Powered by Elxis - Open Source CMS