Latvijas Republikas Augstākā tiesa noraida SIA "Rīgas koncertzāle" kasācijas sūdzību

3-04-2018

Latvijas Republikas Augstākā tiesa 2018. gada 27. martā atteikusi ierosināt kasācijas tiesvedību sakarā ar SIA "Rīgas koncertzāle" kasācijas sūdzību par Latgales apgabaltiesas Civillietu tiesas kolēģijas 2017. gada 15. novembra spriedumu, kurā tiesa nosprieda :

Lasīt tālāk...

Atzīmēs arhitekta Gunāra Jansona 90 gadu jubileju

3-04-2018

Ar diskusiju "Personības loma kultūras mantojuma saglabāšanā Eiropas kultūras mantojuma gada kontekstā. Arhitektam Gunāram Jansonam - 90" trešdien, 4. aprīlī Turaidas muzejrezervātā atzīmēs izcilā arhitektūras pieminekļu restaurācijas darbu teorētiķa un praktiķa, arhitekta Gunāra Jansona 90. dzimšanas dienu.

Pēdējā atjaunošana 3-04-2018
Lasīt tālāk...

VPP EKOSOC-LV, Latvijas Zinātņu akadēmijas, Latvijas Pašvaldību savienības un Olaines novada domes Pierīgas forums

29-03-2018

Valsts pētījumu programmas EKOSOC-LV, Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA), Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) un Olaines novada domes kopīgi organizētais uz uzņēmējdarbības attīstību vērstais Pierīgas forums 2018. gada 27. martā norisinājās Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžā (OMTK).

Pēdējā atjaunošana 29-03-2018
Lasīt tālāk...

Valsts pētījumu programmas EKOSOC-LV monogrāfijas "Simtam pāri. Viedā Latvija" atvēršanas pasākums

23-03-2018

2018. gada 21. martā LZA Portretu zālē notika Valsts pētījumu programmas EKOSOC-LV monogrāfijas "Simtam pāri. Viedā Latvija" atvēršanas pasākums.

Autoru kolektīva monogrāfija "Simtam pāri. Viedā Latvija" ir sagatavota balstoties uz paveikto Valsts pētījumu programmā "Tautsaimniecības transformācija, gudra izaugsme, pārvaldība un tiesiskais ietvars valsts un sabiedrības ilgtspējīgai attīstībai - jaunas pieejas ilgtspējīgas zināšanu sabiedrības veidošanai (EKOSOC-LV)".

Lasīt tālāk...

LZA atklās Laimdotas Junkaras darbu izstādi „SIENAS"

22-03-2018

Ap mani visur ir sienas.  Sienas, aiz kurām var patverties. Gan vecie laukakmeņu mūri, gan pildrežģa sienas. Koku lapotņu blīvās sienas ap manu māju.  Milzīgs ceriņkrūms kā siena. Dāliju krūma siena. Bet man pietek ar nelielu fragmentu no visas šīs bagātības: sienas daļa, daži akmeņi, viens ķieģelis vai zieds krūmā un saules klātbūtne. Saule atmirdz uz mūriem, saules gaisma izlaužas cauri biezajam lapotnēm un tas ir nozīmīgi.

Laimdotas Junkaras darbu izstāde Latvijas Zinātņu akadēmijas izstāžu zālē būs atvērta no 4. aprīļa līdz 15. maijam. Tikšanās ar autori 17. aprīlī plkst. 13.

Pēdējā atjaunošana 23-03-2018
Lasīt tālāk...
Powered by Elxis - Open Source CMS