Rīgas domes un LZA balva - akadēmiķim Agrim Gailītim

18-11-2016

Šodien, 18. novembrī, Rīgas domes un Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) balvu saņem akadēmiķis Agris Gailītis par fundamentāliem pētījumiem magnetohidrodinamikā un Rīgas atpazīstamības veicināšanu pasaulē.

Papildu informācija šeit .


2016. gada ‘Ciceroni': Jānis Streičs, Kirils Serebreņņikovs, Arvīds Barševskis un PBLA

17-11-2016

Vakar, 16. novembrī, Latvijas Zinātņu akadēmijā tika godināti 2016. gada Cicerona balvu laureāti.

Starptautiskā kategorijā Cicerona Goda nosaukums tika piešķirts Pasaules Brīvo latviešu apvienībai par latviskās identitātes un Latvijas neatkarības idejas uzturēšanu starptautiskā līmenī. Tāpat šai kategorijā Cicerona Goda nosaukumu saņēma režisors Kirils Serebreņņikovs par meistarību kultūras komunikācijā un ietekmi Latvijas mākslā.

Pēdējā atjaunošana 17-11-2016
Lasīt tālāk...

Zemgales  forumā analizē reģiona ekonomisko izaugsmi, uzsver uzņēmēju, pašvaldību, zinātnieku un izglītības pārstāvju partnerības nozīmi

16-11-2016

15.novembrī Jelgavā norisinājās forums "Viedā ekonomika: zinātne, tehnoloģijas un inovācijas", ko organizēja Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA), valsts pētījumu programma (VPP) "EKOSOC-LV", Latvijas Pašvaldību savienība, Jelgavas pilsētas dome, Jelgavas novada dome un Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU).

Pēdējā atjaunošana 21-11-2016
Lasīt tālāk...

Forumā analizēs Zemgales reģiona ekonomiskās izaugsmes gaitu un problēmas

7-11-2016

15. novembrī Jelgavā Latvijas Lauksaimniecība universitātē norisināsies pirmais Zemgales forums  "Viedā ekonomika: zinātne, tehnoloģijas un inovācijas", ko rīko  Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA), LZA Lauksaimniecības un meža zinātņu nodaļa, Latvijas Pašvaldību savienība, Jelgavas pilsētas dome, Jelgavas novada dome, Latvijas Lauksaimniecības universitāte ar valsts pētījumu programmas EKOSOC-LV atbalstu.

Pēdējā atjaunošana 7-11-2016
Lasīt tālāk...

Parakstīts sadarbības līgums starp Ķīnas Sociālo Zinātņu akadēmiju un Latvijas Zinātņu akadēmiju

4-11-2016

Šodien, 4. novembrī Latvijas Zinātņu akadēmijā tika parakstīts sadarbības līgums starp Ķīnas Sociālo Zinātņu akadēmiju un Latvijas Zinātņu akadēmiju. Līgumu parakstīja Ķīnas Sociālo Zinātņu akadēmijas prezidents Wang Weiguang un Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidents Ojārs Spārītis. Paredzamās sadarbības jomas un aktivitātes ietver kopīgu akadēmisko konferenču, simpoziju un konsultāciju organizēšanu, zinātnieku un ekspertu savstarpējo apmaiņu, kopīgu pētniecisku projektu veicināšanu un zinātnisko darbu publicēšanu, kā arī Ķīnas un Latvijas sadarbības projekta sagatavošanu un īstenošanu t.s. The Belt and Road iniciatīvas ietvaros.

Pēdējā atjaunošana 4-11-2016
Lasīt tālāk...
Powered by Elxis - Open Source CMS