Aicinām uz "Gada balvas zinātnē 2016" svinīgo apbalvošanas ceremoniju!

2-02-2017

Š.g. 14. februārī plkst. 16:00 aicinām uz Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) un Zinātnes fonda rīkoto "Gada balvas zinātnē 2016" svinīgo apbalvošanas ceremoniju, kurā tiks godināti aizvadītā gada nozīmīgāko zinātnes sasniegumu autori un autoru kolektīvi! Apbalvošanas ceremonija norisināsies Rīgas Motormuzejā, S.Eizenšteina ielā 6.

Pēdējā atjaunošana 9-02-2017
Lasīt tālāk...

Grāmatas "COLLABORATION SYNERGY OF ICE AND EKOSOC-LV PROJECTS" atvēršanai veltītais starptautiskais seminārs "Mazās uzņēmējdarbības loma teritorijas attīstībā: 20 gadu pieredze"

9-02-2017

Grāmatas atvēršanas seminārs "Mazās uzņēmējdarbības loma teritorijas attīstībā: 20 gadu pieredze" norisinājās 2017. gada 2. februārī, Latvijas Zinātņu akadēmijas Senāta zālē.

Lasīt tālāk...

Parakstīts nodomu protokols par sadarbību zinātnē ar Zemkopības ministriju un Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmiju

8-02-2017

Šodien, 8. februārī, Zemkopības ministrijā notika nodomu protokola parakstīšana par sadarbību zinātnē starp Zemkopības ministriju, Latvijas Zinātņu akadēmiju (LZA) un Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmiju (LLMZA). Protokolu parakstīja zemkopības ministrs Jānis Dūklavs, LZA prezidents Ojārs Spārītis un LLMZA prezidente Baiba Rivža.

Pēdējā atjaunošana 9-02-2017
Lasīt tālāk...

Vidzemes forums „Viedā ekonomika: zinātne, tehnoloģijas un inovācijas" Valmierā

3-02-2017

Š.g. 16. februārī Valmierā sapulcēsies Vidzemes forums, ko rīko Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA), LZA Lauksaimniecības un meža zinātņu nodaļa, Latvijas Pašvaldību savienība, Valmieras pilsētas pašvaldība un Vidzemes Augstskola. Foruma mērķis ir analizēt Vidzemes reģiona ekonomiskās izaugsmes gaitu un problēmas, veicināt uzņēmējdarbības un inovāciju attīstību, aktivizēt Vidzemes reģiona resursus un partnerību uzņēmēju, pašvaldību, augstskolu, t.sk. Vidzemes Augstskolas un zinātnes institūciju starpā. Forumā piedalīsies pašvaldību un uzņēmēju pārstāvji, zinātnieki un augstskolu mācībspēki.

Lasīt tālāk...

Akadēmiķis Bruno Andersons saņem meža nozares gada balvu "Zelta čiekurs"

7-02-2017

Zemkopības ministrija ziņo, ka Meža dienu komiteja ir noteikusi Meža nozares Gada balvas "Zelta čiekurs" 2016. gada ieguvējus nominācijā "Par mūža ieguldījumu", "Par inovatīvu uzņēmējdarbību", "Par ilgtspējīgu saimniekošanu" un "Par zinātnes ieguldījumu nozares attīstībā". Balva "Zelta čiekurs" ir ikgadēja meža nozares augstākā atzinība par nozīmīgiem sasniegumiem un ieguldījumu nozares labā.

Lasīt tālāk...
Powered by Elxis - Open Source CMS