Pētniecība un inovācija - vai Latvijai izdosies!

17-07-2014

Piektdien, 18.jūlijā, plkst. 11:00, Latvijas Zinātņu akadēmijas Senāta zālē, akadēmijas prezidents Ojārs Spārītis aicina medijus iepazīties ar pirmajā Latvijas Pētniecības un inovācijas stratēģiskās padomes sēdē, izskatāmajiem jautājumiem.

Lasīt tālāk...

Topošajiem studentiem un zinātniekiem

13-07-2014

Vjačeslava Kaščejeva vārds pēdējā laikā ir bieži sastopams. Jauns un atraktīvs Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes asociētais profesors un vadošais pētnieks, studentu iemīļots lektors, Pasaules Ekonomikas foruma balvas “Young Scientists 2013” laureāts – viens no pasaules 40 jaunajiem zinātniekiem (vienīgais no Austrumeiropas), kuri pārstāv 19 valstis un kuru zinātniskais ieguldījums un tehnoloģiskās inovācijas ir būtisks pagrieziens pasaules attīstībā. Pagājušajā rudenī ievēlēts par Latvijas Zinātņu akadēmijas korespondētājlocekli, apbalvots ar LR Ministru kabineta Atzinības rakstu (2013), pirms kura saņemti trīs Ministru kabineta apbalvojumi (2010 – 2012) par darbu ar talantīgajiem skolēniem. Vienīgais no zinātniekiem, kurš saņēma jaundibināto balvu “Laiks Ziedonim”.

Lasīt tālāk...

LIFE programmas Vides un Klimata pasākumu apakšprogrammu seminārs

11-07-2014

Informācija par LIFE programmas Vides un Klimata pasākumu apakšprogrammu otro semināru, kas notiks 21.07.2014 VARAM Peldu ielā 25.

Interesentiem elektroniska pieteikšanās obligāta (Caur saiti, kas atrodama pielikumā).

Pēdējā atjaunošana 11-07-2014
Lasīt tālāk...

LATVIJAS ZINĀTŅU AKADĒMIJAS VĀRDBALVU KONKURSS 2015.GADAM

1-07-2014

Par labākajiem zinātniskajiem darbiem atsevišķās zinātņu nozarēs un zinātnes popularizēšanā Latvijas Zinātņu akadēmija piešķir balvas, kuras nosauktas izcilu zinātnieku vārdā. Balvu piešķir par atsevišķiem zinātniskiem darbiem, atklājumiem, izgudrojumiem, kā arī par vienotas tematikas zinātnisku darbu kopumu. Par balvas pretendentu var izvirzīt tikai atsevišķu personu, no autoru kolektīviem – galveno autoru. Uz balvu var pretendēt Latvijas zinātnieki un tie ārzemju zinātnieki, kuru darba tematika saistīta ar Latviju. Balvas laureāti saņems LZA piemiņas medaļu un diplomu.

Lasīt tālāk...
Powered by Elxis - Open Source CMS