Līdz 26. janvārim atvērta reģistrācija konferencei "Atvērtās tehnoloģijas - no datiem līdz zināšanām"

19-01-2018

Š.g. 1. februārī notiks vienpadsmitā ikgadējā Latvijas atvērto tehnoloģiju asociācijas konference "Atvērtās tehnoloģijas - no datiem līdz zināšanām". Konferences tēma aptvers skatījumu uz informācijas tehnoloģiju attīstības tendencēm no atvērto tehnoloģiju aspekta. Konferences laikā plānotas prezentācijas, kas atspoguļo pieredzi no tehnoloģiju, uzņēmēju, valsts un pašvaldību puses, kā atvērtās tehnoloģijas ietekmē drošību, attiecas uz datu apstrādi un mākoņpakalpojumiem, kā arī tiek izmantotas lietu internetā un viedos risinājumos.

Lasīt tālāk...

LZA Senātā

18-01-2018

2018. gada 16. janvārī  notika LZA Senāta sēde, kurā diplomus saņēma jaunievēlētie LZA locekļi  akadēmiķis Tālis Juhna un LZA korespondētājloceklis Ivars Ijabs. Prezidenta Pateicības raksts tika pasniegts LR  Ekonomikas ministrijas Enerģijas tirgus un infrastruktūras departamenta direktorei Dr.oec. Olgai Bogdanovai par izcilu, detalizētu un visaptverošu enerģētikas nozares attīstības mērķu un ceļu prezentēšanu Latvijas Zinātņu akadēmijas, Pasaules Enerģijas padomes Latvijas Nacionālās komitejas un žurnāla „Enerģija un Pasaule" kopīgajos pasākumos.

Lasīt tālāk...

Aicinām uz Gunta Eniņa grāmatas „Koki mājas nepamet" atvēršanas svētkiem

17-01-2018

Trešdien, 24. janvārī plkst. 15 Latvijas Zinātņu akadēmijā notiks LZA goda doktora Gunta Eniņa jaunās grāmatas „Koki mājas nepamet", ko laidusi klajā izdevniecība "Latvijas Mediji", atvēršanas svētki. Grāmatā ne tikai apkopotas ziņas par Latvijas dižākajiem un svētākajiem kokiem, kas gadu gaitā kļuvuši varenāki, bet arī savīti kopā veco dižkoku, māju un tiem līdzās dzīvojošo dzimtu likteņi, raksta izdevniecība. Šī grāmata ir apliecinājums dabas un cilvēka mūžīgajai saiknei.

Vairāk šeit .

Ielūgums


Pēdējā atjaunošana 17-01-2018

Šogad Paula Stradiņa balvas laureāts ir RSU profesore oftalmoloģe Guna Laganovska

17-01-2018

Šodien, 17. janvārī, Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā tika paziņots Paula Stradiņa balvas ieguvējs. Šogad Latvijas Zinātņu akadēmijas Senāts ir lēmis to piešķirt Rīgas Stradiņa universitātes profesorei, oftalmoloģei Gunai Laganovskai par ilggadīgu un ievērojamu ieguldījumu oftalmoloģijas attīstībā Latvijā un pasaulē, ieviešot inovatīvas ārstniecības metodes un veicinot pacientu un kopējās sabiedrības profilaksi par acu veselību.

Pēdējā atjaunošana 17-01-2018
Lasīt tālāk...

Mencendorfa nams aicina uz D.A.Lēberam veltīto atmiņu pēcpusdienu

17-01-2018

Ceturtdien, 25. janvārī plkst. 17.30 Mencendorfa nams un biedrība „Domus Rigensis" aicina uz Dītriha Andreja Lēbera 95. jubilejai veltīto pēcpusdienu. Pasākuma gaitā klātesošie noklausīsies Mencendorfa nama vadītājas Ilonas Auderes lekciju, kā arī dalīsies atmiņās par D.A.Lēberu.

Pēdējā atjaunošana 17-01-2018
Lasīt tālāk...
Powered by Elxis - Open Source CMS