Zinātnieku tikšanās ar deputātu kandidātiem

4-09-2014

Zinātnieku tikšanās ar deputātu kandidātiem un iepazīšanās ar partiju
viedokļiem par zinātnes vietu un lomu Latvijā

Latvijas zinātnieku vārdā Latvijas Zinātņu akadēmijas Senāts un Prezidijs š.g. 22.septembrī plkst. 15:00 ielūdz politisko partiju vadītājus uz tikšanos un sarunu par partiju redzējumu attiecībā uz Latvijas zinātnes politiku. Mēs vēlētos apmainīties ar domām par zinātnes vietu valsts ekonomikā un partiju plāniem izvirzīto mērķu īstenošanā.

Lasīt tālāk...

Mākslinieka Jāzepa Pīgožņa atcerei un astoņdesmitajai jubilejai veltītie notikumi

10-09-2014

Gaidīsim Jūs uz Jāzepa Pīgožņa astoņdesmitajai jubilejai veltītās atceres izstādes "Krāsas un līnijas" atklāšanu un grāmatas "Jāzeps Pīgoznis. Pēckarš. Krāsas. Jaunība" atvēršanu 15. septembrī plkst. 17.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas 1. stāvā.
Ar sveicieniem,
Ieva Pīgozne


Lasīt tālāk...

LZA izbraukuma sēde Jūrmalā

10-09-2014

2014. gada 4. septembrī, pēc Jūrmalas Domes laipna ielūguma, Jūrmalā notika Latvijas Zinātņu akadēmijas izbraukuma sēde. Sēdi atklāja Jūrmalas pilsētas Domes izpilddirektora pienākumu izpildītājs Artūrs Grants.

Pēdējā atjaunošana 10-09-2014
Lasīt tālāk...

Ministre pateicas zinātniekiem par sasniegto

27-08-2014

Ina Druviete: Mūsu zinātnieku sasniegums pretvēža zāļu izstrādē apliecina Latvijas zinātnes konkurētspēju pasaulē

Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete pauž gandarījumu par Latvijas zinātnieku sasniegumu, izgudrojot un sintezējot Latvijā darbīgo vielu pretvēža zāļu izgatavošanai, un sveic zinātniekus ar nozīmīgo panākumu.

Pēdējā atjaunošana 28-08-2014
Lasīt tālāk...

Kamēr vieni plāno slēgt zinātniskos institūtus un augstskolas, Daugavpils Universitāte paplašinās

25-08-2014

 2014. gada 22. augustā Daugavpils universitāte aicināja LZA vadību piedalīties jaunā Dzīvības zinātņu un tehnoloģiju korpusa atklāšanas pasākumā. Gaišā un saulainā dienā Daugavpils Universitātes rektors akadēmiķis Arvīds Barševskis laukumā pie jaunās, stiklotās, stilizēta lilijas zieda formā izveidotās ēkas sveica svinīgā pasākuma dalībniekus - LR Aizsardzības ministru Raimondu Vējoni, LR Izglītības un zinātnes ministrijas parlamentāro sekretāru Andi Geižānu, valsts sekretāri Sandu Liepiņu un augstākās izglītības un zinātnes departamenta vadītāju Agritu Kiopu, Daugavpils pašvaldības bijušos un esošos vadītājus, ēkas projektētājus un būvniekus, Daugavpils Universitātes pasniedzējus, studentus un pārējos viesus. Ēku iesvētīja Rēzeknes - Aglonas diecēzes bīskaps Jānis Bulis, ceremonijā piedalījās arī Daugavpils diecēzes bīskaps Einārs Alpe.

Pēdējā atjaunošana 25-08-2014
Lasīt tālāk...
Powered by Elxis - Open Source CMS