Tiesa pilnībā apmierina Latvijas Zinātņu akadēmijas prasību pret SIA „Rīgas Koncertzāle" par tās izlikšanu no nomātajām telpām

1-02-2018

Š.g. 2018. gada 17. janvārī Daugavpils tiesa ir izskatījusi Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) prasību (Civillieta Nr. C29348116) pret SIA „Rīgas Koncertzāle" par tās izlikšanu no agrāk nomātajām LZA telpām. Saskaņā ar saīsināto spriedumu šajā civillietā, ko tiesa ir pasludinājusi š.g. 31. janvārī, LZA prasība ir pilnībā apmierināta, piespriežot:

Lasīt tālāk...

Par Eiropas Zinātņu akadēmiju Konsultatīvās Padomes Ziņojumu „Negatīvo emisiju tehnoloģijas: kāda loma, pildot Parīzes Vienošanās mērķus?"

1-02-2018

1.februārī publicēts Eiropas Zinātņu akadēmiju Konsultatīvās Padomes (EASAC) izstrādātais Ziņojums „Negative Emission Technologies: what role in meeting Paris Agreement targets?" („Negatīvo emisiju tehnoloģijas: kāda loma, pildot Parīzes Vienošanās mērķus?"). Aicinām iepazīties ar šo Ziņojumu:https://easac.eu/publications/details/easac-net/

Pēdējā atjaunošana 1-02-2018
Lasīt tālāk...

CERN vizītes laikā Latvijā trīs Baltijas valstis apspriedīs daļiņu fizikas studiju programmas izveidi

31-01-2018

Turpinot Latvijas integrāciju Eiropas Kodolpētniecības centrā (CERN), no 31. janvāra līdz 2. februārim vizītē Latvijā ierodas CERN delegācija. Vizītes laikā notiks CERN Baltijas grupas pirmā sanāksme, kurā Latvijas, Lietuvas un Igaunijas universitāšu pārstāvji apspriedīs vienotas studiju programmas daļiņu fizikā izveidi. Pēdējā gada laikā ir aktivizējusies iniciatīva par nepieciešamību Latvijai kļūt par CERN pilntiesīgu dalībvalsti, un šis jautājums ir arī Latvijas valdības dienaskārtībā.

Vairāk šeit .


Divpadsmito reizi tiks pasniegta Emīlijas Gudrinieces balva ķīmijas skolotājam

26-01-2018

Š.g. 9. februārī, Rīgas Tehniskās universitātes Materiālzinātnes un lietišķās ķīmijas fakultātē (RTU MLĶF) notiks apspriede „Ķīmija kā prioritāte".

Lasīt tālāk...

Par Baltkrievijas zinātnieku otro kongresu Minskā

23-01-2018

2017. gada 12. - 14. decembrī notika Baltkrievijas Zinātnieku 2.kongresā. Kongress bija veltīts Baltkrievijas Zinātnes gadam.

Lasīt tālāk...
Powered by Elxis - Open Source CMS