Goda doktora grādi - Ārim Žīguram un Andrejam Vasiļjevam

11-04-2017

Šodien, 11. aprīlī, Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) Senāts apstiprināja LZA Fizikas un tehnisko zinātņu nodaļas š.g. 22. marta lēmumu un piešķīra LZA goda doktora grādu Dr.sc.ing. Ārim Žīguram un Dr.sc.comp. Andrejam Vasiļjevam.

Lasīt tālāk...

EASAC novērtē LZA ieguldījumu ziņojuma "Eiropas Savienības mežu daudzfunkcionalitāte un ilgtspēja" izstrādē

10-04-2017

Latvijas Zinātņu akadēmijas īstenie locekļi Dr.chem. Bruno Andersons, Dr.habil.oec. Baiba Rivža, Dr.biol. Dainis Edgars Ruņģis piedalījušies ES Zinātņu akadēmiju konsultatīvās padomes (EASAC) ziņojuma "Eiropas Savienības mežu daudzfunkcionalitāte un ilgtspēja" ekspertīzē.  Ziņojumu izstrādājusi Somijas Zinātņu akadēmija un lūgusi starptautiski atzītus ekspertus, t.sk. arī Latvijas zinātniekus,  sniegt savu atzinumu un papildinājumus izstrādātājam dokumentam. Latvijas zinātnieki izvērtēja dokumentu, un viņu ieteikumi ieguva augstu novērtējumu un tika iekļauti ziņojuma gala versijā.

Lasīt tālāk...

LZA Pavasara pilnsapulces fotogalerija, 2017. gada 6. aprīlis

7-04-2017

Foto (Jānis Brencis):


LZA prezidents Ojārs Spārītis

Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis

Pēdējā atjaunošana 7-04-2017
Lasīt tālāk...

O.Spārītis: ir palielinājusies akadēmijas atpazīstamība, celta tās veiktspēja un tiek realizēti attīstības stratēģijas mērķi

6-04-2017

Šodien, 6. aprīlī, atklājot Latvijas Zinātņu akadēmijas Pavasara pilnsapulci, tās prezidents Ojārs Spārītis atzīmēja, ka ir palielinājusies akadēmijas atpazīstamība, celta tās veiktspēja un realizēti attīstības stratēģijas mērķi.

Lasīt tālāk...

Tikšanās ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni

5-04-2017

Šodien, 5. aprīlī Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) prezidentu Ojāru Spārīti un ārlietu sekretāru Tālavu Jundzi pieņēma Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Lasīt tālāk...
Powered by Elxis - Open Source CMS