Sveicam šī gada Ministru kabineta balvas un Atzinības raksta laureātus!

17-10-2017

Šodien, 17. oktobrī, valdība atbalstīja Ministru kabineta balvas piešķiršanu sešām izcilām personībām par nozīmīgiem darbiem vai nopelniem demokrātiskas un tiesiskas Latvijas valsts attīstībā, saimnieciskajā vai sabiedriskajā darbībā vai citās valstij nozīmīgās jomās.

Lasīt tālāk...

Sarunas par Lestenes baznīcu Latvijas Nacionālajā bibliotēkā

16-10-2017

19. oktobrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks sarunas par Lestenes baznīcas iekārtas atjaunošanas gaitu un tikšanās ar restauratoriem. Pasākums notiek Tukuma muzeja ceļojošās izstādes „Ak, svētā Lestene!" ietvaros.

Pēdējā atjaunošana 17-10-2017
Lasīt tālāk...

Latvijā būtiski ir koncentrēties uz ilgtspējīgu attīstību: konferences atreferējums

16-10-2017

Piektdien, 13. oktobrī Latvijas Zinātņu akadēmijā norisinājās  konference „Latvijas tautsaimniecības ilgtspējīgas attīstības aspekti", kas tika sarīkota pēc LZA un biedrības „Latvija pasaulē" iniciatīvas.

Lasīt tālāk...

Sabiedriskajai apspriešanai nodod zinātnes prioritāros virzienus nākamajiem četriem gadiem

12-10-2017

Šodien, 2017. gada 12. oktobrī, Valsts sekretāru sanāksmē izsludināts Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavotais rīkojuma projekts "Par prioritārajiem virzieniem zinātnē no 2018. līdz 2021. gadam". Pamatojoties uz valsts attīstības nostādnēm un sabiedrības interesēm IZM ir izvirzījusi astoņus virzienus, kuros tupamākajos četros gados tiks fokusēts Latvijas zinātnieku darbs.

Lasīt tālāk...
Powered by Elxis - Open Source CMS