Cicerona balvas pasniegšanas ceromonija 2018. Fotogalerija un videoieraksts

7-12-2018

Jāņa Brenča foto

Video - Latvijas Universitāte


Cicerona balva 2018

V.E. Odile Supizona (Odile Soupison), Francijas
Republikas vēstniece Latvijā

Pēdējā atjaunošana 9-12-2018
Lasīt tālāk...

RTU zinātniekiem un studentiem pasniegs AS "Latvenergo" un Latvijas Zinātņu akadēmijas balvas

6-12-2018

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Enerģētikas un elektrotehnikas fakultātes (EEF) Industriālās elektronikas un elektrotehnikas institūta (IEEI) asociētajam profesoram Pēterim Apsem-Apsītim piešķirta profesora Alfrēda Vītola vārdbalva par izcilu devumu enerģētikā. Par devumu enerģētikā AS "Latvenergo" un Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) balvas piešķirtas pieciem zinātniekiem, bet par izcili izstrādātiem studiju noslēguma darbiem - 11 RTU studentiem. Balvu pasniegšana notiks 13. decembrī.

Lasīt tālāk...

Cicerona balvu ceremonija 2018

2-12-2018

Ceturtdien, 6. decembrī, plkst. 12.15 Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) Portretu zālē atklās Cicerona balvu pasniegšanas ceremoniju. Akadēmiķis Jānis Stradiņš, kurš ir Cicerona balvas žūrijas priekšsēdētājs kopš 1999. gada, norādījis, ka šī balva atspoguļo, kādas personības un kādi veikumi viena gada laikā ir bijuši plašākas sabiedrības atzinības vērti, sabiedrību saliedējoši, Latviju uz priekšu virzoši. Cicerona balva ir sabiedriskās cieņas balva. Katru gadu žūrijai ir tiesības pēc nepieciešamības izveidot jaunas Cicerona balvas nominācijas.

Pēdējā atjaunošana 10-12-2018
Lasīt tālāk...

Rīgas domes Atzinības raksts pasniegts LZA goda loceklim Zbigņevam Stankevičam, Rīgas domes un LZA balva - korespondētājloceklim Pāvelam Arsenjanam

5-12-2018

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs otrdien, 4. decembrī, svinīgā pasākumā Rātsnamā pasniedza balvu "Gada rīdzinieks 2018" un Goda rakstu operdziedātājai Elīnai Garančai. Balva piešķirta par izcilu ieguldījumu Latvijas mūzikas un kultūras dzīves attīstībā un Rīgas atpazīstamības veicināšanu pasaulē.

Pēdējā atjaunošana 5-12-2018
Lasīt tālāk...

Latvijas Zinātņu akadēmijas jauno locekļu vēlēšanu rezultāti

29-11-2018

Šodien, 29. novembrī, ievērojot Latvijas Zinātņu akadēmijas Statūtu 3.2.1. un 3.8.1. punktu, aizklāti balsojot, Rudens pilnsapulcē par Latvijas Zinātņu akadēmijas jaunajiem locekļiem ievēlēti deviņi īstenie locekļi, sešpadsmit korespondētājlocekļi, četri ārzemju un viens goda loceklis.

Lasīt tālāk...
Powered by Elxis - Open Source CMS