ĀRZEMJU LOCEKĻI

8-05-2009

Andronovs Aleksejs (Aleksey Andronov) (valodniecība), Krievija, HSZN.

Angermanis Norberts (Norbert Angermann) (vēsture), Vācija, HSZN.

Balabkins Nikolajs (ekonomika), ASV, HSZN.

Banis Juris (Jūras Banys) (fizika), Lietuva, FTZN.

Biankoni Antonio (Bianconi Antonio) (fizika), Itālija, FTZN.

Blumberga Renāte (etnoloģija), Somija, HSZN.

Bojarevičs Valdis (fizika), Apvienotā Karaliste, FTZN.

Bojārs Nikodēms (Nicodemus E. Boyer) (ķīmija), ASV, ĶBMZN.

Bolšaitis Pēteris (ķīmija), ĶBMZN.

Bonda Dzintra (valodniecība), ASV, HSZN.

Brančs Maikls (Michael Branch) (valodniecība), Apvienotā Karaliste, HSZN.

Branovers Hermanis (Herman Branover) ( fizika), ASV, FTZN.

Brasārs Žils (Gilles Brassard) (informātika), Kanāda, FTZN.

Brāzma Alvis (informātika), Apvienotā Karaliste, FTZN.

Bunkše Edmunds Valdemārs (humanitārā ģeogrāfija), ASV, ĶBMZN.

Čiegis Raimonds (Raimondas Čiegis) (matemātika), Lietuva, FTZN.

Dabkevičs Zenons (Zenonas Dabkevičius) (lauksaimniecības zinātnes), Lietuva, LMZN.

Daugulis Andrejs (Andrew Daugulis) (biotehnoloģija), Kanāda, ĶBMZN.

Daugulis Olafs (ķīmija), ASV, ĶBMZN.

Dini Pjetro Umberto (valodniecība), Itālija, HSZN.

Draviņš Dainis (astronomija), Zviedrija, FTZN.

Dreifelds Juris (politoloģija), Kanāda, HSZN.

Egidijs Tills fon (Till von Egidy) (fizika), Vācija, FTZN.

Engelbrehts Jiri (Jüri Engelbrecht) (mehānika), Igaunija, FTZN.

Evarestovs Roberts (fizika), Krievija, FTZN.

Ezergailis Andrievs (vēsture), ASV, HSZN.

Fejs Oskars (Oscar Faix) (meža zinātnes), Vācija, LMZN.

Fennels Trevors (Trevor Fennell) (valodniecība), Austrālija, HSZN.

Gamkrelidze (Thomas V.) Tomass (valodniecība), Gruzija, HSZN.

Gevorgjans Vladimirs (Vladimir Gevorgyan) (ķīmija), ASV, ĶBMZN.

Gusakovs Vladimirs (ekonomika), Baltkrievija, LMZN.

Hartmanis Juris (informātika), ASV, FTZN.

Hartmanis Māris (bioloģija), Zviedrija, ĶBMZN.

Hauzens Haralds cur (Harald zur Hausen) (medicīna), Vācija, ĶBMZN.

Hollo Erki Johanness (Erkki Johannes Hollo) (tiesību zinātnes), Somija, HSZN.

Ivanovs Vjačeslavs (Vyacheslav Ivanov) (kultūras vēsture), ASV, HSZN.

Janmeijs Pauls (Paul Albert Janmey) (fizikālā ķīmija), ASV, FTZN.

Juodka Benedikts (Benediktas Juodka) ( ķīmija), Lietuva, ĶBMZN.

Kalniņš Vitauts (bioloģija), Kanāda, ĶBMZN.

Kirms Marko (Marco Kirm) (fizika), Igaunija, FTZN.

Klasens Meinhards (Meinhard Classen) (medicīna), Vācija, ĶBMZN.

Kļaviņš Jānis (medicīna), ASV, ĶBMZN.

Kreišmanis Georgs Pauls (ķīmija), ĶBMZN.

Krēsliņš Jānis (bibliogrāfija), ASV, HSZN.

Kristensens Nils (Niels Egede Christensen) (fizika), Dānija, FTZN.

Kukļa Maija (fizika), ASV, FTZN.

Kuksis Arnis (ķīmija), Kanāda, ĶBMZN.

Kundziņa Ruta (medicīna), ASV, ĶBMZN.

Leikola Anto (zinātnes vēsture), Somija, HSZN.

Lovkis Zenons (inženierzinātne), Baltkrievija, FTZN.

Luščiks Aleksandrs (Aleksandr Lushchik) (fizika), Igaunija, FTZN.

Melngailis Ivars (fizika), ASV, FTZN.

Melngailis Jānis (fizika), ASV, FTZN.

Metuzāle-Kangere Baiba (valodniecība), HSZN.

Moro Renē (René Moreau) (mehānika), Francija, FTZN.

Muižniece Lalita (literatūrzinātne), ASV, HSZN.

Nollendorfs Valters (literatūrzinātne), HSZN.

Oberlenders Ervins (Erwin Oberländer) (vēsture), Vācija, HSZN.

Okše Andrejs (Andreas Oksche) (medicīna), Vācija, ĶBMZN.

Otings Gotfrīds (Gottfried Otting) (bioloģija, biofizika), Austrālija, ĶBMZN.

Ozoliņš Jānis (John) Tālivaldis (filozofija), Austrālija, HSZN.

Padegs Andris (informātika), ASV, FTZN.

Pajusalu Karls (Karl Pajusalu) (valodniecība), Igaunija, HSZN.

Paroleks Radegasts (Radegast Parolek) (literatūrzinātne), Čehija, HSZN.

Peniķis Jānis (politoloģija), ASV, HSZN.

Pistolkorss Gerts fon (Gert von Pistohlkors) (vēsture), Vācija, HSZN.

Plakans Andrejs (vēsture), ASV, HSZN.

Razums Valdemars (Valdemaras Razumas) (ķīmija), Lietuva, ĶBMZN.

Reihmane Elza (Elsa Reichmanis) (materiālzinātnes), ASV, ĶBMZN.

Simons Žaks (Jacques Simon) (fizika), Francija, FTZN.

Sniečkus Viktors Aļģirds (Victoras Algirdas Snieckus) (ķīmija), Kanāda, ĶBMZN.

Solovjovs Jurijs (Jurij Solovjov) (zinātnes vēsture), Krievija, ĶBMZN.

Soomere Tarmo (matemātika), Igaunija, FTZN.

Stradiņš Pauls (fizika), ASV, FTZN.

Streips Uldis (bioloģija), ASV, ĶBMZN.

Svenne Juris Pēteris (fizika), Kanāda, FTZN.

Šilde-Kārkliņa Rasma (politoloģija), ASV, HSZN.

Šļugers Aleksandrs (fizika), Apvienotā Karaliste, FTZN.

Štolls Pāvels (Pavel Štoll) (valodniecība), Čehija, HSZN.

Tarvels Enns (Enn Tarvel) (vēsture), Igaunija, HSZN.

Tesaržova Jana (Jana Tesařová) (literatūrzinātne), Slovākija, HSZN.

Ungers Felikss (Felix Unger) (medicīna), Austrija, ĶBMZN.

Upatnieks Juris (fizika), ASV, FTZN.

Vaba Lembits (Lembit Vaba) (valodniecība), Igaunija, HSZN.

Vārna Jānis (mehānika), Zviedrija, FTZN.

Vikbergs Jarls (Jarl Wikberg) (medicīna un farmakoloģija), Zviedrija, ĶBMZN.

Villemss Rihards (Richard Villems) (biofizika), Igaunija, ĶBMZN.

Vinklers Eberhards (Eberhard Winkler) (vēsture), Vācija, HSZN.

Vītrihs Kurts (Kurt Wüthrich) (biofizika), Šveice, ĶBMZN.

Zariņš Bertrams (medicīna), ASV, ĶBMZN.

Zariņš Kristaps (medicīna), ASV, ĶBMZN.

Ziedonis Arvīds (filozofija), ASV, HSZN.

Zinkevičs Zigms (Zigmas Zinkevičius) (valodniecība), Lietuva, HSZN.

Žuka Regīna (ķīmija), Izraēla, ĶBMZN.

Pēdējā atjaunošana 4-12-2017
Powered by Elxis - Open Source CMS