Latvijas Zinātņu akadēmijas, Latvijas Zinātnes padomes un Latvijas Zinātnieku savienības laikraksts "Zinātnes Vēstnesis"

ISSN 1407-1479 (drukātais laikraksts) ISSN 1407-6748 (elektroniskā versija)

Laikraksts iznāk kopš 1989. gada ne retāk kā reizi mēnesī.

Arhīvs

Galvenie laikraksta uzdevumi, atbilstoši Nolikumam, ir informēt par LZA, LZP un LZS lēmumiem un notikumiem izdevējinstitūcijās, publicēt to paziņojumus un citu informāciju; regulāri sniegt informāciju par LZA nodaļu darbību; nozīmīgākajām starptautiskajām konferencēm un zinātniskajām publikācijām; informēt par zinātnes politikas un zinātnes dzīves aktualitātēm Latvijā, Eiropas Savienībā un pasaulē, pievēršot uzmanību Latvijas aktivitātēm ar zinātni saistītajās starptautiskajās organizācijās; publicēt rakstus par zinātnes politikas jautājumiem un zinātnisku diskusiju materiālus; informēt par izcilu zinātnieku sasniegumiem; informēt par nozīmīgām izmaiņām zinātnisko darbību regulējošajos tiesību aktos; kā arī periodiski publicēt materiālus par Latvijas Jauno zinātnieku apvienības darbību un aktualitātēm; publicēt sludinājumus par gaidāmajām promocijas darbu aizstāvēšanām un paziņojumus par zinātniskā grāda piešķiršanu.

Redakcijas adrese:
Akadēmijas laukums 1, Rīgā, LV 1050
Tālr.: (371) 6721 2706, 67225361
Mobilais tālr.: (371) 26593299
E-pasts: zinatnes.vestnesis@lza.lvSveicam!

20-09-2013

Pēc LZA ieteikuma LU profesors Ph.D. Vjačeslavs Kaščejevs ir ieguvis IAP Young Scientist 2013 titulu. Titula īpašnieks uzaicināts apmeklēt Pasaules ekonomikas foruma jauno līderu konferenci Ķīnā š.g. 9.–14. septembrī.

Katru gadu Pasaules ekonomikas forums izvēlas jaunos, perspektīvos pētniekus ( līdz 40 g.v., skaitā līdz 40), lai viņi, piedaloties pasaules biznesa un politisko līderu ikgadējā sanāksmē, stimulētu inovācijas un piedāvātu zinātniskus risinājumus pašreizējām globālajām problēmām. 2008. gadā dibinātā “Jauno zinātnieku kopiena” apvieno “ visas pasaules modernos zinātnieku prātus”.

Powered by Elxis - Open Source CMS