Latvijas Zinātņu akadēmijas, Latvijas Zinātnes padomes un Latvijas Zinātnieku savienības laikraksts "Zinātnes Vēstnesis"

ISSN 1407-1479 (drukātais laikraksts) ISSN 1407-6748 (elektroniskā versija)

Laikraksts iznāk kopš 1989. gada ne retāk kā reizi mēnesī.

Arhīvs

Galvenie laikraksta uzdevumi, atbilstoši Nolikumam, ir informēt par LZA, LZP un LZS lēmumiem un notikumiem izdevējinstitūcijās, publicēt to paziņojumus un citu informāciju; regulāri sniegt informāciju par LZA nodaļu darbību; nozīmīgākajām starptautiskajām konferencēm un zinātniskajām publikācijām; informēt par zinātnes politikas un zinātnes dzīves aktualitātēm Latvijā, Eiropas Savienībā un pasaulē, pievēršot uzmanību Latvijas aktivitātēm ar zinātni saistītajās starptautiskajās organizācijās; publicēt rakstus par zinātnes politikas jautājumiem un zinātnisku diskusiju materiālus; informēt par izcilu zinātnieku sasniegumiem; informēt par nozīmīgām izmaiņām zinātnisko darbību regulējošajos tiesību aktos; kā arī periodiski publicēt materiālus par Latvijas Jauno zinātnieku apvienības darbību un aktualitātēm; publicēt sludinājumus par gaidāmajām promocijas darbu aizstāvēšanām un paziņojumus par zinātniskā grāda piešķiršanu.

Redakcijas adrese:
Akadēmijas laukums 1, Rīgā, LV 1050
Tālr.: (371) 6721 2706, 67225361
Mobilais tālr.: (371) 26593299
E-pasts: zinatnes.vestnesis@lza.lvKad dabas patiesība sastopas ar mākslas patiesību

26-04-2013


zv/zv446-4.jpg Pēc Senāta sēdes 16. aprīlī LZA izstāžu telpā atklāja LZA goda locekļa mākslinieka Jāzepa Pīgožņa darbu izstādi “No ziemas uz pavasari”. Īsti zīmīgs nosaukums vēlajam, negribīgi nākošajam pavasarim. No balta, sniegaina meža dzīlēm līdz ziedošam ābeļdārzam. Un saulaini pavasarīgajā izstādes daļā redzama skaista meitene. LZA prezidents Ojārs Spārītis nolasīja fragmentu no mākslinieka atmiņām par pirmo saskarsmi ar modeli.  

Pēdējā atjaunošana 26-04-2013
Lasīt tālāk...
Powered by Elxis - Open Source CMS