Par LZA

VPP projekta INTERFRAME- LV popularizēšana Latvijas reģionos: Preiļos, Latgalē

13-08-2019

31. jūlijā notika VPP projekta INTEFRAME- LV  dalība Preiļu NVO Centra un Preiļu Sieviešu kluba organizētā Vasaras skolā "ATELPA- 2019" . Pasākuma ietvaros tika klātesošie iepazīstinātināti ar VPP projektu INTEFRAME- LV: ģeopolitisko un starptautisko procesu ietekme uz Latvijas valsts tautsaimniecību un sabiedrību un to dažādo ietekmes faktoru specifiskās izpausmes Latvijā.

Lasīt tālāk...

VPP projekta INTERFRAME – LV prezentācija SGEM GEO starptautiskā konferencē Albenā (Bulgārijā)

25-07-2019

VPP projekta INTERFRAME-LV vadītāja akad. Baiba Rivža piedalījās SGEM GEO starptautiskā konference Albenā (Bulgārijā) no 28.06. - 05.07. 2019. Konferencē piedalījās  pārstāvji no 15 valstīm, Latvija tika plaši pārstāvēta, jo piedalījās kolēģi  ar multidisciplināriem  pētījumiem no 5 augstskolām, tai skaitā no LLU, RISEBA, Ventspils augstskolas u.c.

Lasīt tālāk...

VPP EKOSOC-LV un VPP projekta INTERFRAME- LV pētījuma rezultātu prezentācija starptautiskā konferencē Ašhabadā (Turkmenistānā)

2-07-2019

2019. gada no 11. jūnija līdz 14. jūnijam Ašhabadā notika Turkmenistānas Zinātņu akadēmijas organizēta Starptautiskā konference „Zinātne, tehnika un inovatīvās tehnoloģijas labklājības laikmetā" ("Наука, техника и инновационные технологии в эпоху могущества и счастья"). Konferencē piedalījās 13 valstu zinātnieki un uzņēmēji - no Bulgārijas, Spānijas, Japānas, Tadžikistānas, Latvijas, Korejas, Marokas, Krievijas, Baltkrievijas, Turkmenistānas, Ukrainas, Kazahstānas un Polijas.

Lasīt tālāk...

VPP projekts INTERFRAME - LV piedalās ekspertu grupā par Nacionālā attīstības plāna prioritātēm 2021.-2027. gadam

2-07-2019

VPP projekta INTERFRAME - LV vadītāja akadēmiķe Baiba Rivža piedalījās  Nacionālā attīstības plāna (NAP) izstrādes ekspertu grupas "Zināšanas un prasmes personības un valsts izaugsmei" apspriedē.

Apliecinājums (pdf)


Pēdējā atjaunošana 2-07-2019

EKOSOC-LV demogrāfijas pētījumu pēctecība INTERFRAME-LV un DEMOMIG

28-06-2019

2019. gada 27. jūnijā Latvijas Universitātes (LU) Biznesa vadības un ekonomikas fakultātē (BVEF) tika atvērta kolektīvā monogrāfija "Tautas ataudze Latvijā un sabiedrības atjaunošanas izaicinājumi", kas izstrādāta uz valsts pētījumu programmas (VPP) EKOSOC-LV (2914- 2018) bāzes. Demogrāfijas pētījumi pēctecīgi turpinās jaunā perioda  VPP  "Latvijas mantojums un nākotnes izaicinājumi" divos projektos - Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) īstenotajā projektā INTERFRAME-LV, kur LU ir sadarbības partneris, un projektā DEMOMIG, ko LU realizē sadarbībā ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti (LLU) un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju (RTA).

Lasīt tālāk...
Powered by Elxis - Open Source CMS