Par LZA

INTERFRAME-LV konference LLU ESAF starptautiskās nedēļas ietvaros

17-05-2019

2019. gada 10. maijā Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes (ESAF) Starptautiskās nedēļas ietvaros norisinājās Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) īstenotā projekta INTERFRAME-LV, vadītāja akadēmiķe Baiba Rivža,  konference "Economic Science for rural development" / "Ekonomikas zinātne lauku attīstībai".

Lasīt tālāk...

LZA 4.-5. aprīlī notika bioekonomikas stratēģijai veltīts seminārs

13-05-2019

Semināra rezultāti tika atspoguļoti Nīderlandes Joint Programming Newsletter 24 April 2019 (pdf)


Informācija par SCAR bioekonomikas stratēģijai veltīto semināru

13-05-2019

CASA kolēģi par SCAR no INIAV, ir izveidojuši tīmekļa vietni par Baltijas SCAR semināru/ the Baltic SCAR Workshop: https://scar-europe.org/index.php/casa-events/batltic-scar-meeting-in-riga

Ziņu krājums par semināru: www.jointprogramming.nl : http://www.jointprogramming.nl/news-2/baltic-bioeconomy-and-eu-research-policy/

Lasīt tālāk...

INTERFRAME-LV sadarbībā ar SCAR par bioekonomikas stratēģiju

9-04-2019

2019. gada 4.-5. aprīlī Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA) projektā "Latvijas valsts un sabiedrības izaicinājumi un to risinājumi starptautiskā kontekstā - INTERFRAME-LV" (VPP  "Latvijas mantojums un nākotnes izaicinājumi valsts ilgtspējai") sadarbībā ar integrētai Eiropas pētniecības telpai paredzēto koordinācijas un padomdevēja struktūru Lauksaimniecības zinātniskās pētniecības pastāvīgo komiteju (SCAR, Standing Committee on Agricultural Research), Latvijas Zemkopības ministriju, Lietuvas Lauksaimniecības ministriju un Igaunijas Lauku lietu ministriju īstenoja bioekonomikas stratēģijai veltītu semināru.

Lasīt tālāk...

Prezentēti INTERFRAME-LV pētījumu pirmie rezultāti

1-04-2019

2019. gada 22. martā Latvijas Universitātes (LU) 77. starptautiskās zinātniskās konferences ietvaros norisinājās darbs projektam "Latvijas valsts un sabiedrības izaicinājumi un to risinājumi starptautiskā kontekstā - INTERFRAME-LV" (1 no 5 projektiem Valsts pētījumu programmā "Latvijas mantojums un nākotnes izaicinājumi valsts ilgtspējai")  veltītā sekcijā. Uzsākto pētījumu pirmos rezultātus prezentēja pētnieki no LU un Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU), kas projektā ir Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) sadarbības partneri, līdzās Rīgas Stradiņa universitātei (RSU) un Agroresursu un ekonomikas institūtam (AREI).

Pēdējā atjaunošana 1-04-2019
Lasīt tālāk...
<< Pirmā < Iepriekšējais. 31 32 33 34 35 36 37 38 39 Nākamais. > Pēdējā >>
Rezultāti 343 - 349 no 349
Powered by Elxis - Open Source CMS