Medijiem

Tiesa pilnībā apmierina Latvijas Zinātņu akadēmijas prasību pret SIA „Rīgas Koncertzāle" par tās izlikšanu no nomātajām telpām

1-02-2018

Š.g. 2018. gada 17. janvārī Daugavpils tiesa ir izskatījusi Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) prasību (Civillieta Nr. C29348116) pret SIA „Rīgas Koncertzāle" par tās izlikšanu no agrāk nomātajām LZA telpām. Saskaņā ar saīsināto spriedumu šajā civillietā, ko tiesa ir pasludinājusi š.g. 31. janvārī, LZA prasība ir pilnībā apmierināta, piespriežot:

Lasīt tālāk...

Cicerona balvu ceremonija 2017

21-11-2017

Trešdien, 22. novembrī plkst. 13 svinīgā ceremonijā Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) 3. stāva zālē tiks pasniegtas ikgadējās Cicerona balvas. Balvu piešķiršanas mērķis ir atzīt un veicināt labas profesionālās komunikācijas nozīmi. Ar Mērfija titulu vienlaikus atzīmē spilgtu neizdarību publisko vēstījumu jomā.

Pēdējā atjaunošana 21-11-2017
Lasīt tālāk...

Latvijas Zinātņu akadēmijas prezidenta Ojāra Spārīša komentārs par sadarbības pārtraukšanu ar SIA "Rīgas koncertzāle"

31-07-2015

Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA) rīkojas valsts interešu un saistošajos juridiskajos dokumentos paredzēto likumisko normu aizstāvības vārdā un runā ar tiesiskajiem principiem samērotu dokumentu formā, un šī valoda un argumenti atšķiras ar tiesiskās atbildības diktētiem argumentiem no SIA "Rīgas koncertzāle" īpašnieka leksikas.

Lasīt tālāk...

Latvijas Zinātņu akadēmija paziņo par sadarbības pārtraukšanu ar SIA "Rīgas koncertzāle"

29-07-2015

Šodien, 29. jūlijā Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) Valde atkārtoti izskatīja LZA un SIA "Rīgas koncertzāle" telpu nomas līguma nosacījumu izpildi. LZA Valdes  sēdē tika izvērtēta akadēmijas grāmatvedības sniegtā informācija par sistemātiskiem telpu nomas līguma pārkāpumiem,  SIA "Rīgas koncertzāle" nemaksājot telpu nomas maksu.

Lasīt tālāk...

LZA aicina uz diskusiju "Par prezidenta institūciju Latvijā"

11-03-2015

17. martā plkst. 15.00 Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) Sēžu zālē notiks diskusija "Par prezidenta institūciju Latvijā". Diskusiju, ko rosinājuši Latvijas Republikas Saeimas deputāti no Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!" -  "Tēvzemei un Brīvībai"/LNNK, organizē LZA Humanitāro un sociālo zinātņu nodaļa.

Lasīt tālāk...
Powered by Elxis - Open Source CMS