Medijiem

Stājas spēkā spriedums strīdā starp Latvijas Zinātņu akadēmiju un “Rīgas koncertzāli”

22-03-2019

Augstākās tiesas Senāta Civillietu departaments 21.martā, rīcības sēdē izvērtējot atbildētājas - SIA "Rīgas koncertzāle" - kasācijas sūdzību par Latgales apgabaltiesas spriedumu Latvijas Zinātņu akadēmijas prasības lietā par bijušā telpu nomnieka izlikšanu no aizņemtajām telpām,  pieņēma lēmumu neierosināt lietā kasācijas tiesvedību. (Lieta SKC-624/2019; C29348116). Augstākās tiesas senatoru kolēģija atzina, ka tai nav acīmredzama pamata uzskatīt, ka pārsūdzētajā spriedumā ietvertais lietas iznākums ir nepareizs, kā arī izskatāmajai lietai nav nozīmes vienotas tiesu prakses nodrošināšanā vai tiesību tālākveidošanā. Līdz ar to lietā stājas spēkā Latgales apgabaltiesas 2018.gada 1.novembra spriedums, ar kuru Latvijas Zinātņu akadēmijas prasība apmierināta pilnīgi. Senāta lēmums nav pārsūdzams.

Pēdējā atjaunošana 25-03-2019
Lasīt tālāk...

Atklāj pieteikšanos 15. L`ORÉAL Baltic stipendiju programmai Sievietēm zinātnē

30-01-2019

Pasaulei ir nepieciešama zinātne,
Zinātnei ir nepieciešamas sievietes,
Jo sievietes zinātnē spēj mainīt pasauli

Šodien, 2019. gada 30. janvārī, Baltijas valstīs atklāta pieteikšanās prestižajai L`ORÉAL Baltic stipendiju programmai Sievietēm zinātnē. Atzīmējot stipendijas 15. jubilejas gadu Latvijā un trešo darbības gadu Igaunijā un Lietuvā, pirmo reizi septiņas Baltijas zinātnieces katra saņems 6 000 EUR stipendiju par savu ieguldījumu zinātnē. Papildus tam šogad viena dalībniece no katras valsts tiks nominēta starptautiski atzītajai L`ORÉAL-UNESCO For Women in Science International Rising Talents* programmai.

Pēdējā atjaunošana 30-01-2019
Lasīt tālāk...

IELŪGUMS

25-01-2019

Laipni aicinām uz Latvijas Zinātņu akadēmijas rīkotā konkursa "Gada balva zinātnē 2018" svinīgo apbalvošanas ceremoniju, kurā godināsim aizvadītā gada nozīmīgāko zinātnes sasniegumu autorus un autoru kolektīvus!

Svinīgā apbalvošanas ceremonija notiks piektdien, 8. februārī, plkst. 16.00
Latvijas Zinātņu akadēmijā, Portretu zālē, Akadēmijas laukumā 1,  Rīgā.

Lasīt tālāk...

Latvijas Zinātņu akadēmijas prasība civillietā pret SIA "Rīgas Koncertzāle" tiek pilnībā apmierināta

5-11-2018

Š.g. 1. novembrī Latvijas Zinātņu akadēmija ir saņēmusi Latvijas Republikas Latgales apgabaltiesas sūtīto Civillietu tiesas kolēģijas 2018.  gada 1. novembra sprieduma norakstu civillietā Latvijas Zinātņu akadēmijas prasībā pret SIA "Rīgas Koncertzāle" par telpu nomnieka izlikšanu no aizņemtajām telpām sakarā ar SIA "Rīgas Koncertzāle" apelācijas sūdzību par Daugavpils tiesas 2018. gada 31. janvāra spriedumu.  Latgales apgabaltiesas Civillietu tiesas kolēģija Latvijas Zinātņu akadēmijas prasību apmierināja pilnīgi, nospriežot:

Lasīt tālāk...
<< Pirmā < Iepriekšējais. 1 2 3 Nākamais. > Pēdējā >>
Rezultāti 1 - 9 no 25
Powered by Elxis - Open Source CMS