Pasākumi

NORISINĀS PBLA 60. GADSKĀRTAI VELTĪTA KONFERENCE

4-10-2016

Atzīmējot Pasaules Brīvo latviešu apvienības (PBLA) 60. darbības gadskārtu, šī gada 5.oktobrī Rīgā PBLA gadskārtējās valdes sēdes ietvaros norisināsies konference, kuras mērķis būs atskatīties uz PBLA ieguldījumu Latvijas neatkarības atjaunošanā un Latvijas attīstībā atjaunotās neatkarības periodā, kā arī ieskicēt PBLA lomu un galvenos darbības virzienus nākotnē.

Papildu informācija šeit .


Augusta Bīlenšteina zinātniskie lasījumi Dobelē

4-10-2016

Atzīmējot 190. gadskārtu kopš dzimis zinātnieks, teologs, kultūras un sabiedriskais darbinieks Augusts Bīlenšteins (1826-1907), Dobeles Novadpētniecības muzejs 20. oktobrī organizē zinātniskos lasījumus, kuru mērķis ir godināt izcilā zinātnieka personību un aktualizēt viņa daudzpusīgās darbības rezultātus. Lasījumus atklās Latvijas Universitātes Latvijas Vēstures institūta direktors akadēmiķis Guntis Zemītis, kurš savā referātā apskatīs kāds ir A.Bīlenšteina devums Latvijas senāko iedzīvotāju izpētē.

Papildu informācija šeit .

Programma


Zinātnieku nakts aicina!

28-09-2016

30. septembrī, Rīgā, Jelgavā, Salaspilī, Rēzeknē, Daugavpilī, Valmierā, Liepājā, Ventspilī un Papē notiks Zinātnieku nakts pasākumi, piedāvājot ikvienam interesentam atklāt zinātnes noslēpumus.

Papildu informācija šeit .


Baltijas, Eiropas un ASV pētnieki tiekas konferencē par mākslas vēstures jautājumiem Baltijas valstīs

26-09-2016

No 6. līdz 8. oktobrim Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) Mākslas zinātnes nodaļa kopā ar LMA Mākslas vēstures institūtu un Latvijas Nacionālo mākslas muzeju (LNMM) aicina visus interesentus uz 3. Baltijas mākslas vēsturnieku konferenci "Mākslas vēsture Baltijas valstīs - pieredze un perspektīvas" (Representing Art History in the Baltic Countries: Experiences and Prospects). Konferencē ar 30 prezentācijām piedalīsies pētnieki no Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Vācijas, Lielbritānijas un ASV.

Lasīt tālāk...

«Zvaigžņotā Debess» savieno Latviju ar pasauli

26-09-2016

4. oktobrī, plkst. 15 Latvijas Zinātņu akadēmijā (LZA) norisināsies LZA un žurnāla "Zvaigžņotā Debess" kopīgais pasākums ""Zvaigžņotā Debess" savieno Latviju ar pasauli". Tā ietvaros ar referātiem uzstāsies astronomi - žurnāla autori no Zviedrijas un Igaunijas, kā arī žurnāla redakcijas pārstāvji, stāstot par jaunāko mūsdienu astronomijā un kosmosa izpētē.

Pasākumu aicināti apmeklēt visi interesenti.

Lasīt tālāk...
<< Pirmā < Iepriekšējais. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamais. > Pēdējā >>
Rezultāti 55 - 63 no 256
Powered by Elxis - Open Source CMS