Pasākumi

Sarmītes Caunes gleznu izstādes "PIETURAS!" atklāšana 2017. gada 14. martā

1-03-2017

Izstādes atklāšana 2017. gada 14. martā plkst. 13.00 LZA Prezidija foajē


Pēdējā atjaunošana 1-03-2017

Vidzemes forums „Viedā ekonomika: zinātne, tehnoloģijas un inovācijas" Valmierā

3-02-2017

Š.g. 16. februārī Valmierā sapulcēsies Vidzemes forums, ko rīko Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA), LZA Lauksaimniecības un meža zinātņu nodaļa, Latvijas Pašvaldību savienība, Valmieras pilsētas pašvaldība un Vidzemes Augstskola. Foruma mērķis ir analizēt Vidzemes reģiona ekonomiskās izaugsmes gaitu un problēmas, veicināt uzņēmējdarbības un inovāciju attīstību, aktivizēt Vidzemes reģiona resursus un partnerību uzņēmēju, pašvaldību, augstskolu, t.sk. Vidzemes Augstskolas un zinātnes institūciju starpā. Forumā piedalīsies pašvaldību un uzņēmēju pārstāvji, zinātnieki un augstskolu mācībspēki.

Lasīt tālāk...

Sākas pieteikšanās L'OREAL Baltic stipendijām "Sievietēm zinātnē"!

23-01-2017

Šodien, 23. janvārī sākas pieteikšanās L'OREAL Baltic stipendijām "Sievietēm zinātnē"! Konkursa kārtībā gan Lietuvā, gan Igaunijā tiks piešķirtas pa vienai stipendijai pētījumu veikšanai dzīvības zinātņu un materiālzinātņu jomā zinātņu doktorei vecumā līdz 40 gadiem. Latvijā joprojām tiks piešķirtas trīs stipendijas. Viena stipendija ir paredzēta zinātņu doktorei vecumā līdz 40 gadiem pētījumu veikšanai un divas stipendijas - doktorantēm līdz 33 gadu vecumam disertācijas izstrādei. Stipendijas izmantojamas bez ierobežojumiem - gan darbam, gan pašattīstībai, gan arī kā papildu līdzekļi personīgajā vai ģimenes budžetā.

Lasīt tālāk...

LZA nominēto 2016. gada zinātnes sasniegumu godināšana notiks Rīgas Motormuzejā

18-01-2017

Otrdien, 14. februārī Rīgas Motormuzejā S.Eizenšteina ielā 6 norisināsies Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) rīkotais pasākums, kurā tiks godināti 2016. gada sasniegumu zinātnē autori un autoru kolektīvi.

Lasīt tālāk...

Pieteikšanās Latgales simtgades kongresam

18-01-2017

2017. gadā notiek vairāki pasākumi, kas veltīti 1917. gada kongresam Rēzeknē, ko pamatoti uzskata par Latvijas valsts idejas pirmo vēstnesi. 2017. gada 5.-6. maijā notiks Latgales simtgades kongress, kurā aicināti piedalīties pasaules latgalieši, kā arī jebkurš pētnieks, kas pēta latgalistikas vai reģionālo valodu, politiku, ekonomiku, kultūru utt. Kongresā aicināti piedalīties arī politiķi un dažādu jomu praktiķi - gan ar referātiem, gan lietišķām tēmām. Iecerēts, ka Latgales attīstībai aktuāli zinātniskie priekšlasījumi mīsies ar dažādu jautājumu apspriešanu, lai kongresa gaitā izstrādātu un apspriestu rezolūcijas pamatpunktus un to noslēgtu ar konkrētiem priekšlikumiem tautsaimniecības, drošības, kultūras, izglītības, valodas un plašsaziņas līdzekļu politikas attīstībai.

Lasīt tālāk...
<< Pirmā < Iepriekšējais. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamais. > Pēdējā >>
Rezultāti 28 - 36 no 244
Powered by Elxis - Open Source CMS