Pasākumi

Zinātnieku nakts aicina!

28-09-2016

30. septembrī, Rīgā, Jelgavā, Salaspilī, Rēzeknē, Daugavpilī, Valmierā, Liepājā, Ventspilī un Papē notiks Zinātnieku nakts pasākumi, piedāvājot ikvienam interesentam atklāt zinātnes noslēpumus.

Papildu informācija šeit .


Baltijas, Eiropas un ASV pētnieki tiekas konferencē par mākslas vēstures jautājumiem Baltijas valstīs

26-09-2016

No 6. līdz 8. oktobrim Latvijas Mākslas akadēmijas (LMA) Mākslas zinātnes nodaļa kopā ar LMA Mākslas vēstures institūtu un Latvijas Nacionālo mākslas muzeju (LNMM) aicina visus interesentus uz 3. Baltijas mākslas vēsturnieku konferenci "Mākslas vēsture Baltijas valstīs - pieredze un perspektīvas" (Representing Art History in the Baltic Countries: Experiences and Prospects). Konferencē ar 30 prezentācijām piedalīsies pētnieki no Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Vācijas, Lielbritānijas un ASV.

Lasīt tālāk...

«Zvaigžņotā Debess» savieno Latviju ar pasauli

26-09-2016

4. oktobrī, plkst. 15 Latvijas Zinātņu akadēmijā (LZA) norisināsies LZA un žurnāla "Zvaigžņotā Debess" kopīgais pasākums ""Zvaigžņotā Debess" savieno Latviju ar pasauli". Tā ietvaros ar referātiem uzstāsies astronomi - žurnāla autori no Zviedrijas un Igaunijas, kā arī žurnāla redakcijas pārstāvji, stāstot par jaunāko mūsdienu astronomijā un kosmosa izpētē.

Pasākumu aicināti apmeklēt visi interesenti.

Lasīt tālāk...

Akadēmiķis Kurts Švarcs referēs par gaismu dažādu laikmetu domātāju un zinātnieku teorijās

15-09-2016

21. septembrī plkst. 15.30 Latvijas Zinātņu akadēmijā (LZA) ar lekciju  "Gaisma: Eiklīds, Einšteins un kvantu datori" viesosies LZA Lielās  medaļas laureāts, akadēmiķis Kurts Švarcs.

Pēdējā atjaunošana 15-09-2016
Lasīt tālāk...

Konference meža nozares izaicinājumu un iespēju aktualizēšanai

15-09-2016

Lai precīzāk iezīmētu potenciālo Latvijas meža nozares attīstības ceļu un gūtu jaunas idejas, 28. septembrī Rīgā notiks starptautiska meža nozares konference „Meža nozare bioekonomikai: iespējas un izaicinājumi klimata pārmaiņu gadsimtā".

Lasīt tālāk...
<< Pirmā < Iepriekšējais. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamais. > Pēdējā >>
Rezultāti 1 - 9 no 200
Powered by Elxis - Open Source CMS