Jaunumi

Izsludināts valsts pētījumu programmas "Covid-19 seku mazināšanai" projektu pieteikumu atklātais konkurss

3-06-2020

Latvijas Zinātnes padome izsludinājusi valsts pētījumu programmas "Covid-19 seku mazināšanai" projektu pieteikumu atklāto konkursu. Programmas virsmērķis ir ierobežot Covid-19 infekcijas slimības izplatību un aizsargāt iedzīvotājus, lai, īstenojot inovatīvus augstas gatavības zinātniskus projektus, steidzami atjaunotu ekonomisko darbību un sociāli aktīvu ikdienas dzīvi.

Lasīt tālāk...

Berlīnes Brandenburgas Zinātņu un humanitāro zinātņu akadēmija izsludina Peregrinus fonda balvu

3-06-2020

Berlīnes Brandenburgas Zinātņu un humanitāro zinātņu akadēmija izsludinājusi pieteikšanos Peregrinus fonda (The Peregrinus Foundation (Rudolf Meimberg)) balvai 2021. gadā.  Balva tiek piešķirta Austrumeiropas un Dienvidaustrumeiropas valstu zinātniekiem kā atzinība par izciliem sasniegumiem un pamudinājums turpināt savu pētniecisko darbību. Balvu nepiešķir par mūža ieguldījumu.

Lasīt tālāk...

Valsts un valdības amatpersonām nosūtīts LZA, Latvijas Rektoru padomes un Latvijas Universitāšu asociācijas kopīgais paziņojums par grozījumiem Augstskolu likumā

26-05-2020

Š.g. 26. maijā Latvijas Valsts prezidentam Egilam Levitam, Latvijas Republikas Ministru prezidentam Krišjānim Kariņam, Latvijas Republikas Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrniecei, Latvijas Republikas Saeimas frakcijām un deputātiem, kā arī izglītības un zinātnes ministrei Ilgai Šuplinskai un plašsaziņas līdzekļiem nosūtīts Latvijas Zinātņu akadēmijas, Latvijas Rektoru padomes un Latvijas Universitāšu asociācijas kopīgais paziņojums par grozījumiem Augstskolu likumā.

Lasīt tālāk...

LZP izsludina divu VPP "Humanitāro zinātņu digitālie resursi" un "Augstas enerģijas fizika un paātrinātāju tehnoloģijas" projektu pieteikumu atklātos konkursus

22-05-2020

Latvijas Zinātnes padome izsludinājusi divu valsts pētījumu programmu -  "Humanitāro zinātņu digitālie resursi" un "Augstas enerģijas fizika un paātrinātāju tehnoloģijas" - projektu pieteikumu atklātos konkursus.

Pēdējā atjaunošana 22-05-2020
Lasīt tālāk...

Augstskolu rektori un Latvijas Zinātņu akadēmija aicina Saeimu noraidīt Augstskolu likuma grozījumu un izstrādāt kvalitatīvu reformas plānu

20-05-2020

Otrdien, 19. maijā, pēc Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) aicinājuma diskusijā par Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādātajiem un Ministru kabinetā akceptētajiem grozījumiem Augstskolu likumā tikās LZA vadība un Latvijas augstskolu rektori. Diskusijā klātienē un attālināti piedalījās vairāk nekā desmit Latvijas augstākās izglītības iestāžu vadītāji.

Lasīt tālāk...
<< Pirmā < Iepriekšējais. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamais. > Pēdējā >>
Rezultāti 10 - 18 no 601
Powered by Elxis - Open Source CMS