Jaunumi

LZA Eiropas Politikas pētījumu institūta diskusiju foruma "Eiropas Savienības finanšu iespējas Latvijai adresēto ieteikumu īstenošanā" rezultāti

26-06-2018

Š.g. 13. jūnijā Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) Eiropas Politikas pētījumu institūts (EPPI) rīkoja diskusiju forumu "Eiropas Savienības finanšu iespējas Latvijai adresēto ieteikumu īstenošanā", kas notika Eiropas Elektronisko komunikāciju regulatoru iestādes (BEREC) telpās, Rīgā. Forums tika rīkots sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un BEREC. Tajā piedalījās vairāk nekā 40 Latvijas Zinātņu akadēmijas, valdības un Saeimas pārstāvji, kā arī ekonomikas pētnieki, neatkarīgi eksperti, privātā sektora, preses un nevalstisko organizāciju pārstāvji.

Pēdējā atjaunošana 26-06-2018
Lasīt tālāk...

Turpmāk visas nozaru ministrijas varēs veidot un finansēt valsts pētījumu programmas

25-06-2018

Lai nodrošinātu valsts pasūtījumu veidošanu pētniecībā valstiski stratēģiskos jautājumos, visas nozaru ministrijas varēs veidot un finansēt valsts pētījumu programmas no valsts budžeta līdzekļiem - to paredz ceturtdien, 21.jūnijā, Saeimā apstiprinātie Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādātie grozījumi Zinātniskās darbības likumā.

Lasīt tālāk...

IV Pasaules latviešu zinātnieku kongresa manifests

20-06-2018

Zinātne ir neatņemama nacionālas valsts daļa, tā ir daļa no nacionālās kultūras, izglītības, tautsaimniecības un drošumspējas. Latvijas valsts proklamēšanas simtgades priekšvakarā Latvijas zinātnieki, pulcējoties IV Pasaules latviešu zinātnieku kongresā, apliecina savu gribu aktīvi iesaistīties procesos, kas mūsu valsti padarīs vēl stiprāku, un tās iedzīvotājus par sevi drošākus un laimīgākus.

Lasīt tālāk...

Apbalvoti AS "Latvijas Gāze" un SIA "ITERA Latvija" 2018. gada balvu laureāti

15-06-2018

2018. gada 15. jūnijā RTU Zinātniskajā bibliotēkā notika LZA, SIA "ITERA Latvija", AS "Latvijas Gāze" un RTU Attīstības fonda gada balvu pasniegšanas ceremonija.

Pēdējā atjaunošana 24-07-2018
Lasīt tālāk...
<< Pirmā < Iepriekšējais. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamais. > Pēdējā >>
Rezultāti 82 - 90 no 491
Powered by Elxis - Open Source CMS