Jaunumi

Izdots informatīvs buklets par Latvijas Zinātņu akadēmiju angļu valodā

20-02-2019

Vai Latvijā ir dzimis kāds Nobela prēmijas laureāts, vai radioteleskops RT 32 Irbenē ir viens no lielākajiem Eiropā, kas ir Valdena apgriezenības jeb optiskās inversijas likums un Dainu skapis? Kad ir izveidota Latvijas Zinātņu akadēmija, kādi ir tās darbības mērķi un uzdevumi šodien? Uz šiem jautājumiem ikviens ārvalstu interesents atradīs atbildes bagātīgi ilustrētajā bukletā par Latvijas Zinātņu akadēmiju, kas iznācis šī gada februārī!

Lasīt tālāk...

Parakstīts sadarbības memorands starp Latvijas Zinātņu akadēmiju un Latvijas Universitātes Akadēmisko bibliotēku

20-02-2019

Otrdien, 19. februārī, Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) Senāta sēdes laikā tika parakstīts sadarbības memorands ar Latvijas Universitātes Akadēmisko bibliotēku (LU AB) par regulāras sadarbības uzsākšanu ar LZA Eiropas politikas pētījumu institūta (EPPI) Eiropas dokumentācijas centru (EDC) resursu apmaiņas, komunikācijas un sabiedrības izglītības Eiropas Savienības (ES) jautājumos veicināšanai.

Lasīt tālāk...

Latvijas Zinātņu akadēmija un Latvijas Universitātes Akadēmiskā bibliotēka parakstīs sadarbības memorandu

15-02-2019

Otrdien, 19. februārī, Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA) parakstīs sadarbības memorandu ar Latvijas Universitātes Akadēmisko bibliotēku (LU AB), lai uzturētu regulāru savstarpēju dialogu un efektīvu partnerību starp LZA Eiropas politikas pētījumu institūta (EPPI) Eiropas dokumentācijas centru (EDC) un LU AB, nodrošinot pieejamos resursus izglītībai un komunikācijai par Eiropas Savienības (ES) politikas prioritātēm, vērtībām un Latvijas dalību ES.

Lasīt tālāk...

Nacionālā attīstības plānā augstākajai izglītībai un zinātnei jāierāda pienācīga vieta

12-02-2019

Latvijas Augstskolu profesoru asociācijas (LAPA) pilnsapulce 2019. gada 8. februārī tika veltīta jaunā Nacionālā attīstības plāna (NAP) veidošanas aktualitātei, t. sk., kā savā runā norādīja LAPA priekšsēdētāja, LZA akadēmiķe Baiba Rivža, lai augstākajai izglītībai un zinātnei šajā dokumentā un valsts tālākajā attīstībā tiktu ierādīta pienācīga vieta, kā arī prasībām valdībai par esošo likumu normu ievērošanu saistībā ar augstākās izglītības un zinātnes finansējumu.

Lasīt tālāk...

Paziņots Paula Stradiņa balvas laureāts

18-01-2019

Šogad Paula Stradiņa balva ir piešķirta profesoram Alfredo Musajo Sommam (Alfredo Musajo Somma) par Latvijas, Latvijas Medicīnas vēsturnieku apvienības un Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzeja nozīmes stiprināšanu starptautiskā medicīnas vēsturnieku sabiedrībā.

Lasīt tālāk...
<< Pirmā < Iepriekšējais. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamais. > Pēdējā >>
Rezultāti 82 - 90 no 537
Powered by Elxis - Open Source CMS