Jaunumi

Ilmārs Dūrītis: zinātnei nepieciešams rast papildu finansējumu

13-06-2019

Zinātnes bāzes finansējuma apjoms joprojām nesasniedz 2008.gada pirms krīzes līmeni, taču resursu izmaksas ir būtiski pieaugušas, tādējādi Izglītības un zinātnes ministrijai 2020.gadā un arī turpmāk ir jāparedz papildu finansējums zinātnei, pēc tikšanās ar nozares un atbildīgo ministriju pārstāvjiem pauda Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju apakškomisijas priekšsēdētājs Ilmārs Dūrītis.

Lasīt tālāk...

Aicinām uz Vitas Lēnertes personālizstādes "12 ORIĢINĀLIESPIEDGRAFIKAS" atklāšanu

13-06-2019

Aicinām uz Vitas Lēnertes personālizstādes "12 ORIĢINĀLIESPIEDGRAFIKAS" atklāšanu otrdien, 18. jūnijā, plkst. 13.00, Latvijas Zinātņu Akadēmijas 2. stāva izstāžu zālē, Rīgā, Akadēmijas laukumā 1. Māksliniece-grafiķe, mākslas maģistre Vita Lēnerte (dz. 1964. g.) ir Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuālās mākslas nodaļas Grafikas apakšnodaļas docente un māksliniece-datorgrafiķe izdevniecībā "Zvaigzne ABC".

Pēdējā atjaunošana 20-06-2019
Lasīt tālāk...

Iepazīstam L’Oréal stipendijas Sievietēm zinātnē 2019. gada laureātes

12-06-2019

Vakar, 11. jūnijā, L'Oréal Baltic stipendijas "Sievietēm zinātnē" tika pasniegtas jau piecpadsmito reizi. Trīs Latvijas laureātes šodien, 12. jūnijā,  viesojās LR1 raidījumā "Zināmais nezināmajā". Par saviem pētījumiem un interesi pievērsties zinātnei stāstīja Marina Makrecka-Kūka, Latvijas Organiskās sintēzes institūta Farmaceitiskās farmakoloģijas laboratorijas vadošā pētniece, Laura Dembovska, Rīgas Tehniskās universitātes Būvniecības inženierzinātņu fakultātes Materiālu un konstrukciju institūta pētniece, un Jana Vecstaudža, Rīgas Tehniskās universitātes Vispārīgās ķīmijas tehnoloģijas institūta Biomateriālu inovāciju un attīstības centra pētniece.

Lasīt tālāk...

“Sievietēm zinātnē” stipendijas saņems septiņas Baltijas zinātnieces

11-06-2019

Šodien, 11. jūnijā, Latvijas Universitātes Lielajā aulā svinīgā ceremonijā tiks godinātas septiņas 2019. gada prestižās stipendijas "L`ORÉAL Baltic" "Sievietēm zinātnē" laureātes. Atzīmējot 15. stipendijas gadadienu Latvijā, šogad septiņas stipendijas - katru 60 00 eiro apmērā - saņems Mg.sc.ing. Jana Vecstaudža, Mg.sc.ing. Laura Dembovska un Dr.pharm. Marina Makrecka-Kūka no Latvijas, Dr. Jurgita Skiecevičiene un Mg.sc. Milda Alksne no Lietuvas, kā arī Mg.sc. Kārina Parta (Kaarin Parts) un Dr. Tūla Sepa (Tuul Sepp) no Igaunijas. "L`ORÉAL Baltic" "Sievietēm zinātnē" stipendiju programma tiek īstenota sadarbībā ar visām trīs Baltijas valstu zinātņu akadēmijām un UNESCO Nacionālajām komisijām Latvijā, Igaunijā un Lietuvā.

Pēdējā atjaunošana 11-06-2019
Lasīt tālāk...
<< Pirmā < Iepriekšējais. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamais. > Pēdējā >>
Rezultāti 82 - 90 no 571
Powered by Elxis - Open Source CMS