Jaunumi

LZA Senātā

18-01-2018

2018. gada 16. janvārī  notika LZA Senāta sēde, kurā diplomus saņēma jaunievēlētie LZA locekļi  akadēmiķis Tālis Juhna un LZA korespondētājloceklis Ivars Ijabs. Prezidenta Pateicības raksts tika pasniegts LR  Ekonomikas ministrijas Enerģijas tirgus un infrastruktūras departamenta direktorei Dr.oec. Olgai Bogdanovai par izcilu, detalizētu un visaptverošu enerģētikas nozares attīstības mērķu un ceļu prezentēšanu Latvijas Zinātņu akadēmijas, Pasaules Enerģijas padomes Latvijas Nacionālās komitejas un žurnāla „Enerģija un Pasaule" kopīgajos pasākumos.

Lasīt tālāk...

Šogad Paula Stradiņa balvas laureāts ir RSU profesore oftalmoloģe Guna Laganovska

17-01-2018

Šodien, 17. janvārī, Paula Stradiņa Medicīnas vēstures muzejā tika paziņots Paula Stradiņa balvas ieguvējs. Šogad Latvijas Zinātņu akadēmijas Senāts ir lēmis to piešķirt Rīgas Stradiņa universitātes profesorei, oftalmoloģei Gunai Laganovskai par ilggadīgu un ievērojamu ieguldījumu oftalmoloģijas attīstībā Latvijā un pasaulē, ieviešot inovatīvas ārstniecības metodes un veicinot pacientu un kopējās sabiedrības profilaksi par acu veselību.

Pēdējā atjaunošana 17-01-2018
Lasīt tālāk...

LU Juridiskās fakultātes profesoram Jānim Lazdiņam pasniegta LZA Dītriha Andreja Lēbera balva

5-01-2018

Ceturtdien, 4. janvārī, Mencendorfa namā norisinājās Dītriha Andreja Lēbera 95 gadu jubilejai veltīts pasākums, kura gaitā Latvijas Universitātes (LU) Juridiskās fakultātes (JF) profesoram Jānim Lazdiņam tika pasniegts prestižais Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) apbalvojums - Dītriha Andreja Lēbera balva.

Lasīt tālāk...

Pasniegti diplomi jaunievēlētajiem LZA locekļiem. Fotogalerija

19-12-2017

Vakar, 18. decembrī Latvijas Zinātņu akadēmijā (LZA) tika pasniegti diplomi jaunievēlētajiem akadēmijas locekļiem.

Pēdējā atjaunošana 19-12-2017
Lasīt tālāk...
<< Pirmā < Iepriekšējais. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Nākamais. > Pēdējā >>
Rezultāti 73 - 81 no 452
Powered by Elxis - Open Source CMS